Ćwiczenia są jedną z najważniejszych rzeczy dla zdrowia, żeby w tym zdrowiu swoje ciało utrzymać, ale też w dobrej kondycji i zwinności. Jednak nieraz ciężko wybrać odpowiednie, a tym bardziej się do nich zmotywować. Niektóre ćwiczenia są trudne, a wyprawy do siłowni kosztowne i czasochłonne. W konsekwencji zamiast ćwiczyć czy choćby pójść na spacer, lądujemy na kanapie zmęczeni, krążenie staje się słabe, a ciało stopniowo wiotczeje. Czy jest jakiś prosty sposób na ćwiczenia, w dodatku bez żadnego wysiłku? Rozwiązaniem jest zmotoryzowany trenażer eliptyczny VibroLegs Eliptical Trainer.


Vibrolegs Elliptical trenażer eliptyczny

Model: M30584

999,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 999,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Nie jest łatwo utrzymać ciało w dobrym zdrowiu, kondycji i zwinności. Jak wiadomo pomocne są w tym ćwiczenia, a przynajmniej jakiś aktywny ruch. Nie zawsze jednak łatwo jest znaleźć chęć do ćwiczeń, albo czas żeby pójść na siłownię lub chociażby na zwykły spacer. Zamiast tego jesteśmy zmęczeni i wybieramy kanapę, co stopniowo osłabia ciało i krążenie.

Jak znaleźć sposób, żeby zacząć się więcej ruszać i utrzymać ciało w dobrej kondycji? Najlepiej w domowym zaciszu i w prosty sposób? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie, czyli trenażer do ćwiczeń, i to na siedząco!

Aktywny i zdrowszy tryb życia

Jesteśmy coraz mniej aktywni i spędzamy zdecydowanie za dużo czasu w pozycji siedzącej. Taki tryb życia powoduje bóle pleców i szyi. Trenażer eliptyczny to sposób na poprawę formy, mobilności i odzyskanie energii.

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby pozostać aktywny nawet podczas siedzenia oraz prowadzić zdrowszy tryb życia. Zamienia zwykłe siedzenie w aktywne siedzenie. VibroLegs Elliptical ma niezwykle cichy silnik elektryczny, który utrzymuje ciało w ciągłym ruchu, poprawiając tym samym zdrowie i kondycję. A wszystko to w pozycji siedzącej!

Trenażer do ćwiczeń na siedząco

VibroLegs Elliptical to zmotoryzowany trenażer eliptyczny, dzięki któremu można ruszać się siedząc. To rewolucyjne urządzenie, które zapewnia ruch dla utrzymania ciała w dobrej kondycji i wspiera spalanie kalorii, bez obciążania stawów. Wystarczy usiąść, wygodnie się oprzeć, postawić nogi na urządzeniu i ćwiczyć oraz zdobywać kondycję na siedząco.

Na kanapie, w fotelu, oglądając telewizję, czytając książkę, pracując czy zwyczajnie się relaksując. Trenażer wykona całą pracę i ćwiczenia za nas. Aktywuje ponad połowę różnych mięśni ciała, oraz wspomaga dietę i promuje lepsze zdrowie.

Więcej ćwiczeń i możliwości

Dzięki rewolucyjnemu urządzeniu Vibrolegs Elliptical można zintegrować więcej ćwiczeń. 

Może być pomocny przy bólach stawów, problemach z poruszaniem się, a także w spalaniu dodatkowych kalorii. Oferuje trening, który jest delikatny dla stawów, wspomaga krążenie krwi i ćwiczy cały dolny układ mięśniowo-szkieletowy, aby zachować sprawność i zdrowie.

Praktyczne
funkcje

Opracowany przez wynalazców światowego hitu - legendarnego, oryginalnego Vibrolegs, Vibrolegs Elliptical Trainer jest sensacją roku! To trenażer, który działa intuicyjnie i jest wyposażony w liczne praktyczne funkcje takie jak:

  • wielokierunkowy silnik elektryczny,
  • pilot zdalnego sterowania,
  • cyfrowy monitor kontrolny,
  • praktyczny schowek na pilota lub telefon komórkowy.

Lekki i wygodny w użyciu

VibroLegs Eliptical ma kompaktową konstrukcję i jest tak lekki, że można go zabrać wszędzie. Nie wymaga montażu, jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Wystarczy go podłączyć i gotowe! Można wybierać spośród trzech różnych programów automatycznych dla indywidualnych ustawień. A wszystko za pomocą intuicyjnego pilota, który pozwala na komfortowe sterowanie wszystkimi ustawieniami, bez konieczności niewygodnego schylania się.

Kontrola
postępów

Trenażer eliptyczny VibroLegs Elliptical Trainer może być używany zgodnie i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Funkcja ruchu silnika do przodu i do tyłu zapewnia pełen zakres ruchu nóg, dla aktywowania jeszcze więcej mięśni.

Dzięki zintegrowanemu, cyfrowemu komputerowi treningowemu, który rejestruje czas, prędkość, dystans oraz spalone kalorie, na cyfrowym monitorze można w każdej chwili obserwować i sprawdzać swoje postępy.

Szczegóły produktu

M30584

Specyfikacja

Wymiary rozłożonego urządzenia: 44.5 x 38.5 x 24 cm
Napięcie: 220-240 V
Moc [W]: 50 W
Zasilanie: Pilot 2x AAA (brak w zestawie)
Maks. obciążenie: 25 kg (nie stawać na urządzeniu)
Waga: 6,2 kg

Szybkie porównanie

Produkt
Vibrolegs Elliptical trenażer eliptyczny Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią
Dostępność
Cena
999,99 zł
999,90 zł
Wymiary rozłożonego urządzenia
44.5 x 38.5 x 24 cm
Prędkość maks.
1600r/min - 3500r/min
Wyróżnione1
Utrzymaj swoje ciało w dobrej kondycji fizycznej! Zdalnie sterowane urządzenie!
Wyróżnione2
Prosty sposób na ćwiczenia bez wysiłku fizycznego. Aż 10 programów
Wyróżnione3
Idealny do treningu w domu dla początkujących i seniorów! Idealne dla poprawienia krążenia krwi
Napięcie
220-240 V 24V 2A
Moc [W]
50 W 60 W
Zasilanie
Pilot 2x AAA (brak w zestawie)
Wymiary
36,3 x 33,3 x 13 cm
W zestawie
pilot do sterowania
Maks. obciążenie
25 kg (nie stawać na urządzeniu) 40 kg
Liczba programów
10
Waga
6,2 kg 3 kg

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP