Bardzo wiele osób boryka się z tym, że spojrzenie w lustro je przygnębia. Twarz jest zmęczona i wygląda starzej niż powinna. Do tego zmarszczki, których ciężko się pozbyć bez bolesnych zastrzyków, drogich operacji plastycznych czy kosztownych kremów przeciwzmarszczkowych, które trzeba wciąż dokupywać. Czy jest inny sposób żeby wyglądać o kilka lat młodziej i pozbyć się zmarszczek? Rozwiązaniem jest najnowszy przełom naukowy w przemyśle kosmetycznym. To Derma Wav, czyli rewolucyjne urządzenie 4 w 1 do pielęgnacji skóry twarzy.


DermaWav urządzenie do redukcji zmarszczek

Model: M31684

199,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Zmarszczki, zmęczona twarz i kilka lat więcej niż w rzeczywistości to problem wielu ludzi. Obawiają się jednak kosztownych operacji plastycznych czy nieprzyjemnych zastrzyków. A kremy przeciwzmarszczkowe nie zawsze sobie z tym radzą.

Gdy nie przenikają do głębszych warstw skóry, nie działają tam, gdzie powstają zmarszczki. Jak skutecznie pożegnać się ze zmarszczkami, odjąć sobie kilka lat, a nawet wyglądać tak młodo jak się czujemy? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie, które w skuteczny sposób zajmie się pielęgnacją skóry twarzy. 

Najnowsze
rozwiązanie

DermaWav to najnowsze rozwiązanie po latach intensywnych badań w dziedzinie pielęgnacji twarzy i przełom naukowy w przemyśle kosmetycznym. Zapewnia najlepsze rezultaty bez bolesnych operacji plastycznych.

DermaWav łączy w sobie 4 wypróbowane metody oraz technologie rewitalizacji skóry, które przyczyniają się do zwalczania i odsuwania oznak starzenia się. W wyniku tego skóra w krótkim czasie wygląda młodziej oraz bardziej świeżo i promiennie. 

Unikalne
połączenie

Urządzenie do pielęgnacji skóry 4 w 1 Derma Wav posiada unikalne połączenie wibracji, mikroprądów, światła i ciepła.

Sekret DermaWav tkwi właśnie w tym rewolucyjnym zestawieniu terapeutycznego ciepła, terapii czerwonym światłem diodami LED, mikroprądów i 8000 drgań sonicznych na minutę. Derma Wav to:

  • Regulowana głowica zabiegowa dla precyzyjnej aplikacji.
  • Technologia smart touch vibration-technology, która automatycznie uruchamia się przy kontakcie ze skórą.
  • Stała temperatura 40 stopni.

Mikroprądy na
zmarszczki

Mikroprądy, czyli fale elektryczne, wykorzystują energię o niskim napięciu do stymulacji mięśni oraz głębszych warstw skóry, pomagając w walce z oznakami starzenia i promując gładką, zdrową skórę.

Stymulują i masują warstwy skóry właściwej, tonizują mięśnie twarzy, jednocześnie zwiększając poziom kolagenu w skórze, aby wygładzić niechciane linie i zmarszczki. 

Terapia
światłem LED

Terapia czerwonym światłem LED - optymalny zasięg światła czerwonego LED o długości fali 660nm pomaga głęboko odmłodzić skórę oraz poprawić jej wygląd i witalność.

Kontrolowane testy wykazały, że 75% zabiegów z wykorzystaniem czerwonego światła konsekwentnie zapewniają znaczną poprawę w zakresie tworzenia zdrowszej skóry, zmniejszania wyprysków i drobnych, nieestetycznych zmarszczek. 

Terapeutyczne
ciepło

Terapeutyczne ciepło - rozgrzewająca główka pomaga zwiększyć wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry, zmniejszyć zaczerwienienia i wspierać zdrową, promienną skórę.

Zastosowanie ciepła bezpośrednio na skórę sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Zwiększa to przepływ krwi, poprawia krążenie i prowadzi do tymczasowego otwarcia porów. 

Masaż
wibracyjny

Wibracyjny masaż twarzy – niski poziom wibracji zapewnia delikatny masaż twarzy i jej komórek, pomaga zmniejszyć obrzęki i przywraca skórze naturalny blask.

Aktywowany dotykiem masaż wibracyjny DermaWav o częstotliwości 8000 drgań na minutę wzmacnia naturalny blask skóry, i przyczynia się do gładszego oraz zdrowszego wyglądu ogólnego. 

Odmłodzona
skóra twarzy

Dzięki Derma Wav koniec z traceniem pieniędzy kremy. To rewolucyjny system odmładzania skóry, który minimalizuje zmarszczki oraz worki pod oczami i pozwala wyglądać młodziej o lata. Urządzenie do pielęgnacji skóry twarzy wystarczy stosować kilka minut dziennie.

Derma Wav działa na kurze łapki, worki pod oczami, zmarszczki wokół ust i na czole. To broń przeciwko widocznym oznakom starzenia się skóry! Bez igieł, bez ryzyka i bez bólu! To profesjonalny zabieg kosmetyczny w domu i w podróży. Derma Wav jest ładowalny, kompaktowy, przenośny i doskonale leży w dłoni. W komplecie kabel do ładowania i etui do przechowywania. 

Przełomowa technologia

Wspierana przez naukę oraz potwierdzona przez niezwykłe rezultaty użytkowników, przełomowa i zaawansowana technologia Smart Touch Derma Wav może znacząco poprawić wygląd skóry w ciągu zaledwie trzech do czterech tygodni.

To droga do pięknej, młodo wyglądającej skóry, która  zostaje ujędrniona i wygładzona w tym samym czasie. Nic dziwnego, że urządzenie do pielęgnacji skóry DermaWav jest polecane przez lekarzy, dermatologów i kosmetologów oraz uwielbiane przez swoich użytkowników. 

Szczegóły produktu

M31684

Specyfikacja

Napięcie: 5 V
Wymiary: 2,7 x 2,7 x 16,5 cm
Wydajność: 2,2 watogodziny
Typ baterii: litowo-polimerowy
Czas pracy: 90 min.
Złącze USB: USB-C
Waga: 85 g
Czas ładowania: 150 min.
USB ładowanie: tak
Długość przewodu zasilającego: 50 cm

Szybkie porównanie

Produkt
DermaWav urządzenie do redukcji zmarszczek Beautifly  B-Derma - Mikrodermabrazja diamentowa Beautifly B-Derma - Mikrodermabrazja diamentowa
Dostępność
Cena
199,99 zł
179,99 zł
Wyróżnione1
Aż 8000 wibracji dźwiękowych na minutę!
Wyróżnione2
Profesjonalny i w pełni bezbolesny zabieg terapeutyczny w domu
Wyróżnione3
Intuicyjne urządzenie, które doskonale leży w ręku
Napięcie
5 V
Wymiary
2,7 x 2,7 x 16,5 cm
Wydajność
2,2 watogodziny
Typ baterii
litowo-polimerowy
Czas pracy
90 min.
Złącze USB
USB-C
Waga
85 g
Czas ładowania
150 min.
USB ładowanie
tak
Długość przewodu zasilającego
50 cm

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.