Wyciskarka wolnoobrotowa, moc 400 W, prędkość 80 obrotów na minutę, obustronne obroty, metalowa obudowa, antypoślizgowe nóżki, dziubek niekapek, kołnierz na jabłka, pojemniki na pulpę i sok o pojemności 1 l.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech


Wyciskarka wolnoobrotowa Centrika Slow Juicer

Model: A177/1

709,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 71.00zł
Newsletter

Wyciskarka wolnoobrotowa 177/1 Centrika Slow Juicer Metal Maxi

Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowych soków, nasza sokowirówka jest dedykowana specjalnie dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej technologii ekstrakcji na zimno cenne składniki odżywcze owoców i warzyw pozostają niezmienione, ponieważ tłoczenie odbywa się bez ostrza i przy wolnych obrotach (80 obr / min).

Bez utleniania i bez podgrzewania żywności, dla skoncentrowanego, bogatego w składniki odżywcze, świeżego i zdrowego soku.

Moc naszego urządzenia to 400 W.

WZORNICTWO

Nowoczesny wygląd, smukła sylwetka - to nie wszystkie z zalet naszej sokowirówki. W tym pięknym urządzeniu ważnym atutem jest brak ostrzy. Dzięki powolnemu tłoczeniu na zimno - cenne składniki odżywcze owoców i warzyw pozostają niezmienione.

INSPIRACJE

Zachowaj uśmiech dzięki codziennej zdrowej diecie wzbogaconej o zdrowe soki. Nie musisz już wydawać fortuny każdego dnia by kupić zdrowy sok jednodniowy. Od dziś sam przygotuj sok bogaty w witaminy dla siebie i swoich bliskich. Śmiało możesz przygotowywać soki z ziół.

Szczegóły produktu

A177/1

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: antypoślizgowe nóżki
dziubek niekapek
kołnierz na jabłka
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0