Wyciskarka do cytrusów Pro Juice
Idealne urządzenie dla osób kochających świeżo wyciśnięte soki. Profesjonalna wyciskarka do soków, z metalową obudową, która doskonale chroni urządzenie. Lekka w użyciu dźwignia pozwala na szybkie i przyjemne przygotowanie soku. W komplecie znajdziesz nasadkę na małe i duże cytrusy, dzięki czemu wielkość owoców nie stanowi żadnego problemu przy sporządzaniu ulubionych smaków. Dodatkowo w zestawie znajdziesz dziubek niekapek, który umożliwia łatwe nalewanie soku do szklanek. Dzięki mocy 160 watów można szybko uzyskać doskonałe soki. Rozmiar urządzenia (cm): 30 x 29 x 23.

Wyciskarka do cytrusów Pro Juice

Model: A411

259,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Polsat Box

Wyciskarka do cytrusów Pro Juice

to profesjonalna wyciskarka do soków dla prawdziwych koneserów. Elegancka, w metalowej srebrnej oprawie, będzie doskonałym dodatkiem dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i ceni zarazem praktyczne zastosowania w kuchni. Jest to ręczna wyciskarka do cytrusów z lekką w użyciu dźwignią pozwalającą na szybkie i przyjemne wyciśnięcie soku. Od dziś możesz się weselić smakiem wyciskanych zdrowych soków bez większego wysiłku. Producent zadbał o dwie wielkości nasadek abyś mógł cieszyć się smakiem każdego cytrusa. Ponadto specjalnie przygotowany do tego dzióbek niekapek sprawi, że świeżo wyciśnięta bomba witaminowa w całości znajdzie się w twojej szklance. Usiądź wygodnie w fotelu ze szklanką soku i oddaj się chwili!

Szczegóły produktu

A411

Specyfikacja

Moc [W]: 160 W

Szybkie porównanie

Produkt
Wyciskarka do cytrusów Pro Juice Wyciskarka do cytrusów Pro Juice Sokowirówka wolnoobrotowa SC-JE50S59 Sokowirówka wolnoobrotowa SC-JE50S59 Wyciskarka do cytrusów, ZP2 Wyciskarka do cytrusów, ZP2
Dostępność
Cena
259,99 zł
249,99 zł
279,99 zł
Opis
Idealne urządzenie dla osób kochających świeżo wyciśnięte soki. Profesjonalna wyciskarka do soków, z metalową obudową, która doskonale chroni urządzenie. Lekka w użyciu dźwignia pozwala na szybkie i przyjemne przygotowanie soku. W komplecie znajdziesz nasadkę na małe i duże cytrusy, dzięki czemu wielkość owoców nie stanowi żadnego problemu przy sporządzaniu ulubionych smaków. Dodatkowo w zestawie znajdziesz dziubek niekapek, który umożliwia łatwe nalewanie soku do szklanek. Dzięki mocy 160 watów można szybko uzyskać doskonałe soki. Rozmiar urządzenia (cm): 30 x 29 x 23. Sokowirówka Scarlett SC-JE50S59 to urządzenie do produkcji naturalnego soku. Model wyciska sok za pomocą, pozwalając uzyskać jak najwięcej płynu z owoców, jagód, warzyw i ziół. Sokowirówka działa z niską prędkością i nie podgrzewa soku. Dzięki temu zachowane zostaną również wszystkie użyteczne substancje. Każdy dzień zacznij od szklanki witamin z wyciskarką do cytrusów niemieckiej marki Steba!
Dodatkowe informacje
Automatyczny system blokowania gdy montaż jest nieprawidłowy antypoślizgowe nóżki
Moc [W]
160 W 130 W 160 W
Wymiary
21x31x15 cm
W zestawie
karta gwarancji sitko na miąższ
Funkcje dodatkowe
blokada kapania
Pojemność [l]
pojemnik na sok 0,6 l; pojemnik na miąższ 0,6 l
Funkcje
reverse
Nóżki antypoślizgowe
TAK
Materiał
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0