Wyciskarka do cytrusów, ZP2
Każdy dzień zacznij od szklanki witamin z wyciskarką do cytrusów niemieckiej marki Steba!

Wyciskarka do cytrusów, ZP2

Model: ZP2

279,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Podobne produkty

Zdrowe odżywianie

Wyciskarka do cytrusów, ZP2

Wyciskarka do cytrusów o nierdzewnym designie i mocy 160 W. Steba ZP 2 jest wyposażona w sitko ze stali nierdzewnej do przechwytywania nasion, oraz automatyczny system Start/Stop. Ramię dźwigni zapewnia maksymalną ilość soku. Odłączane części można myć w zmywarce.

Dzięki nóżkom antypoślizgowym wyciskarka STEBA ZP 2 jest bardzo stabilna niezależnie od siły nacisku. Jej elegancka obudowa z elementami ze szlachetnej stali nierdzewnej sprawia, że będzie doskonale wyglądać w każdej kuchni.

Szczegóły produktu

ZP2

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: antypoślizgowe nóżki
Moc [W]: 160 W
W zestawie: sitko na miąższ
Funkcje dodatkowe: blokada kapania

Szybkie porównanie

Produkt
Wyciskarka do cytrusów, ZP2 Wyciskarka do cytrusów, ZP2 Wyciskarka do cytrusów Pro Juice Wyciskarka do cytrusów Pro Juice
Dostępność
Cena
279,99 zł
259,99 zł
Opis
Każdy dzień zacznij od szklanki witamin z wyciskarką do cytrusów niemieckiej marki Steba! Idealne urządzenie dla osób kochających świeżo wyciśnięte soki. Profesjonalna wyciskarka do soków, z metalową obudową, która doskonale chroni urządzenie. Lekka w użyciu dźwignia pozwala na szybkie i przyjemne przygotowanie soku. W komplecie znajdziesz nasadkę na małe i duże cytrusy, dzięki czemu wielkość owoców nie stanowi żadnego problemu przy sporządzaniu ulubionych smaków. Dodatkowo w zestawie znajdziesz dziubek niekapek, który umożliwia łatwe nalewanie soku do szklanek. Dzięki mocy 160 watów można szybko uzyskać doskonałe soki. Rozmiar urządzenia (cm): 30 x 29 x 23.
Dodatkowe informacje
antypoślizgowe nóżki
Moc [W]
160 W 160 W
W zestawie
sitko na miąższ
Funkcje dodatkowe
blokada kapania
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0