ACUTRUE - WZMACNIACZE DŹWIĘKU (2szt.)
Najedź kursorem na obraz
ACUTRUE - WZMACNIACZE DŹWIĘKU (2szt.) ACUTRUE - WZMACNIACZE DŹWIĘKU (2szt.) ACUTRUE - WZMACNIACZE DŹWIĘKU (2szt.) ACUTRUE - WZMACNIACZE DŹWIĘKU (2szt.)

ACUTRUE - wzmacniacze dźwięku (2szt.)

00109AAACT

ACUTRUE - nowoczesny wzmacniacz dźwięku, który polepsza jakość słyszenia nawet 30-krotnie.

 • Wyraźny, czysty dźwięk

 • Bardzo lekki

 • Zasilanie akumulatorowe

 • Nie wymaga baterii

 • Regulacja głośności

Więcej szczegółów

Cena139,90 zł

Poprzednia cena: 199,90 zł
Oszczędzasz 60,00 zł!

Więcej informacji

Technologia mikrocyfrowa użyta w ACUTRUE wycisza większość szumów dobiegających z otoczenia, wzmacniając jednocześnie słyszalność nawet najsłabszych dźwięków i generując brzmienie najlepszej jakości.

Niewielki rozmiar i waga – zaledwie 4 gramy – sprzyjają wygodzie i sprawiają, że wzmacniacz słuchu jest niewidoczny nawet dla oczu ludzi z Twojego otoczenia.

ACUTRUE posiada silikonową końcówkę, dlatego idealnie dopasowuje się do ucha. Niewątpliwym atutem jest wyjątkowo prosta obsługa: aparat można z łatwością włączyć i wyłączyć lub regulować poziom głośności za pomocą obrotowego potencjometru. Wystarczy delikatnie przesunąć go opuszkiem palca, aby uzyskać odpowiednią intensywność dźwięku.

W przeciwieństwie do innych aparatów słuchowych, nie ponosisz kosztów nieustannie wymienianych baterii. Nasze urządzenie można naładować podłączając je do gniazdka elektrycznego lub komputera za pomocą umieszczonej z boku wtyczki USB.Opinie
Oceń 
25-09-2015

wzmacniacz dźwięku

Jako WZMACNIACZ DŹWIĘKU działa rewelacyjnie!

  Oceń 
  10-02-2015

  Działa

  Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko, pokrętłem wyregulowałam natężenie wzmocnienia głosu i bardzo sobie chwalę działanie aparatu.

   Oceń 
   07-02-2015

   Potencjometr

   Dobrze ze mama we swoich funkcjach potencjometr dzieki czemu mozna dostosowac pozytywna glosnosc dla siebie, duzy plus to dodatkowe nakladki ktore mozna zastosowac do ucha.

    Oceń 
    02-02-2015

    Marian

    Odradzam to nie aparat slucgowy .nie da sie nosić w uchu nie dość ze boli ucho to zamiast słyszeć lepiej to mam w uchu jeden huk szkoda pieniędzy

    • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
    Oceń 
    30-01-2015

    urządzenie

    Otrzymałem przesyłkę, pierwsze wrażenia podczas użytkowania bardzo pozytywne.

     Oceń 
     22-01-2015

     Znacznie podbija dźwięk

     Mam problemy ze słuchem i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten aparacik, może nie jest to topowa półka aparatów słuchowych ale niskobudżetowe rozwiąznie, które spełnia swoją funkcję. Polecem!!!

      Napisz swoją opinię !

      Pobierz instrukcje