Psi Patrol Transporter 6024966

Transportowiec Psiego Patrolu to idealny pojazd umożliwiający transport całego zespołu Psiego Patrolu nawet do nieznanych egzotycznych miejsc. Przechowuj swoje pojazdy Psiego Patrolu wewnątrz pojazdu i ruszaj w poszukiwaniu przygód!


(1)

Psi Patrol Transporter 6024966

Model: PP6024966

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Zestaw zawiera również Rydera wraz z jego pojazdem terenowym i może przechowywać do 3 pojazdów. Gdy jest otwarty możesz wystawić na pokaz nawet 6 pojazdów! Poczujesz się jak prawdziwy członek patrolu, kiedy zabrzmią autentyczne sygnały dźwiękowe. Wewnątrz pojazdu znajduje się prawdziwa winda, która zabierze pojazdy piesków wprost do Centrum Dowodzenia Rydera! Wyobraźnia twojego dziecka wkroczy do świata psich misji ratunkowych pełnych przyjaźni, współpracy oraz odwagi.

Transportowiec to idealny pojazd, który może pomieścić do 3 pojazdów Psiego Patrolu! Gdy jest otwarty możesz wystawić na pokaz nawet 6 pojazdów!

Zestaw zawiera również figurkę Rydera oraz jego pojazd terenowy! Przechowuj jego pojazd wewnątrz Transportowca i ruszaj na ratunek mieszkańcom Zatoki Przygód!

Odtwórz swoje ulubione misje ratunkowe z bajki wraz z transportowcem, który wydaje identyczne dźwięki jak w serialu oraz posiada prawdziwą windę, którą pojazdy docierają wprost do centrum dowodzenia Rydera!

  • Po otwarciu pojazd jest dwupoziomowy.
  • Pomiędzy poziomami jest winda dla pojazdów.
  • Na górnym pokładzie jest lądowisko dla helikoptera.
  • Pojazd z dźwiękami.

Szczegóły produktu

PP6024966

Specyfikacja

Wymiary: 30 x 15 cm
W zestawie: Duży pojazd transportowiec
Figurka Rydera
Naklejki i instrukcja obsługi
Pojazd podstawowy Rydera
Kolor: niebieski
Wiek: 3 lata +
Materiał: Plastik
Waga: 11 kg z opakowaniem
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0