Fantastic Tracks Super Loop: oryginalny, fluorescencyjny tor wyścigowy

Model: KPLVVAVACSET

Najnowsza wersja oryginalnego, elastycznego toru wyścigowego z dodatkowymi akcesoriami. Elastyczny, fluorescencyjny tor wyścigowy Fantastic Tracks Super Loop to ekscytująca propozycja zabawki dla dzieci! Teraz bogatszy zestaw zapewnia jeszcze więcej radości.

Świeci w ciemności

Samochodzik z lampkami LED

Dwie dodatkowe pętle

Dwie ekstra zwrotnice i skrzyżowanie

Bogaty zestaw 134 elementów i super akcesoriów

Czytaj więcej
Fantastic Tracks Super Loop: oryginalny, fluorescencyjny tor wyścigowy
89,90 zł
169,90 zł

Zniżka -80 zł
Ilość:
 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 299,90zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Inni kupili również

NIEKOŃCZĄCA SIĘ ZABAWA NA TORZE WYŚCIGOWYM

Gotowi, do startu, start! Przygotuj się na świetną zabawę z ulepszonym torem wyścigowym Fantastic Tracks Super Loop! To wieloelementowy, elastyczny tor samochodowy, który możesz zginać, wyginać i zakręcać, bez końca! W dowolnym kierunku i każdym miejscu! Zrób skrzyżowanie, ułóż go wokół nogi od stołu, zrób górkę z poduszek, tunel z kartonu po butach i zjeżdżalnię z książek. Możliwości tej zabawki dla dzieci są nieograniczone – to świetny sposób, aby pobudzać wyobraźnię najmłodszych. 

EKSTRA AKCESORIA DO TORU SAMOCHODOWEGO

Tor wyścigowy Fantastic Tracks Super Loop jest całkowicie bezpieczny. Każdy element zabawki dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Dodatkowe super pętle sprawią twojemu dziecku jeszcze większą frajdę! Podłącz pętle do toru i zobacz, jak samochodziki jeżdżą do góry nogami! Tego jeszcze nie było w żadnych torze samochodowym. Pętle to za mało? Zmień kierunek jazdy za pomocą ekstra zwrotnic. W dowolnym miejscu i czasie! Oprócz dwóch pętli, dwóch zwrotnic otrzymasz jeszcze skrzyżowanie. Obserwuj samochodziki na torze wyścigowym i sprawdź, czy się zderzą czy miną w szalonym rajdzie.

TOR WYŚCIGOWY, KTÓRY ŚWIECI W CIEMNOŚCI

Tor wyścigowy Fantastic Tracks Super Loop jest wielokolorowy, fluorescencyjny i świeci w ciemności. Pozostaw go przez przy źródle światła, aby później zabawa była jeszcze ciekawsza. Spędź kreatywnie czas ze swoim dzieckiem przy wieczornym budowaniu toru samochodowego. Nasycone kolory będą cieszyć oczy i sprawią wam jeszcze więcej radości. Samochodzik z lampkami LED to świetna propozycja ciekawej zabawki dla dzieci. Nigdy się nie znudzi! Co więcej, samochodzik jest unowocześniony – utrzyma się nawet gdy będzie jechał na pętli do góry nogami! To jak udział w profesjonalnym rajdzie, ale bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko tor wyścigowy Fantastic Tracks Super Loop!

TOR WYŚCIGOWY TO ZABAWKA DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Zamień siedzenie w telefonie czy przed telewizorem na czas spędzony kreatywnie! Pobudź wyobraźnię swojego dziecka i wspólnie zbudujcie tor wyścigowy w dowolnym kształcie. Taki kształt się znudził? Zmień go nawet podczas wyścigu! Dość zwykłych, sztywnych torów, które zajmują dużo miejsca i można złożyć je tylko w jeden sposób. Takie zabawki dla dzieci szybko się nudzą! To się nie zdarzy z oryginalnym torem samochodowym Fantastic Tracks Super Loop. Jeden, bogaty zestaw, a tak wiele możliwości interaktywnej zabawy dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Zestaw:

134-elementowy tor Fantastic Tracks Super Loop

Super pętle x 2

Zwrotnice x 2

Skrzyżowanie

Samochód z lampkami LED

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.