Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
  • Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
  • Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
  • Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
  • Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
Zapisz się do newslettera

Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story

Model: CHUDTOYSTORY

Szeryf Chudy Toy Story to interaktywna zabawka dla najmłodszych. Wygląda zupełnie jak w bajce! Wypowiada aż 15 kultowych kwestii po polsku.

Zabawka Chudy ma aż 40 cm wysokości

Nawet 15 wypowiedzi z bajki Toy Story 4

Mówi po polsku, głosem z kreskówki

Zdejmowany kapelusz kowbojski

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story Zabawka Szeryf Chudy z Toy Story
163,99 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Toy Story zabawki – szeryf Chudy rusza z pomocą!

Mówiąca figurka akcji szeryfa Chudego to świetna propozycja dla dzieci, które uwielbiają bajkę Toy Story wytwórni Disney i Pixar. Zabawka Chudy wygląda jak prawdziwa! Jest dopracowana w każdym detalu. Ma koszulę w kratę, kamizelkę szeryfa, pasek z kaburą, a także zdejmowany kapelusz kowbojski. Co więcej, jest o wiele wyższa niż inne, podobne Toy Story zabawki – ma aż 40 cm! Zabawka Chudy ma ciało z miękkiego materiału, a ruchomą głowę, dłonie, pasek i kapelusz z plastiku. Dzięki temu ręce i nogi figurki można wyginać praktycznie w każdym kierunku.

Zabawka Chudy mówi po polsku

Figurka interaktywna Chudy Toy Story wypowiada aż 15 kultowych kwestii z bajki Toy Story 4 m.in. „Szeryf Chudy rusza z pomocą”, „Czołem bracie, jestem szeryf Chudy”, „Heja, piątka, strzała!” i o wiele więcej! Po naciśnięciu przycisku na brzuchu, zabawka Chudy mówi dokładnie takim samym głosem jak w bajce. Zasilana jest 2 bateriami AAA, dołączonymi do Toy Story zabawki. Baterie są zabezpieczone wewnątrz figurki, bez dostępu dla najmłodszych. Chudy Toy Story to zabawka w pełni bezpieczna i przyjazna dla dzieci powyżej lat 4. Sprawia wiele radości zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. 

„Wiesz, jestem tylko jedną z wielu zabawek” Chudy Toy Story

Jeśli Twoje dziecko uwielbia bajkę Toy Story, śledzi losy bohaterów: kowboja Chudego, astronauty Buzza Astrala, psa Cienkiego, Pana Bulwy i zielonego dinozaura Rexa, ta figurka sprawi mu wiele radości i na pewno nie będzie „tylko jedną z wielu zabawek”. Nie trzeba za każdym razem włączać bajki, aby odtworzyć przygody Chudego Toy Story. Zabawka Chudy pobudza wyobraźnię najmłodszych i pozwala stworzyć całkiem nowe historie. Dodatkowo, jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Z nią zabawa nie będzie miała końca! A gdy przyjdzie czas, aby pójść do łózka, wystarczy zdjąć kapelusz Toy Story zabawki, aby kowboj Chudy zasnął na poduszce z Twoim dzieckiem.

To już czwarta część przygód Chudego Toy Story

Przygody Toy Story zabawek zaczęły się w 1995 roku i trwają do dziś. Toy Story to kreskówka, którą lubią i znają praktycznie wszyscy. Z każdą kolejną częścią bajki, a jest ich już cztery, zabawki Andy’ego przeżywają co raz to nowe przygody. Na pewno niejedno dziecko chciałoby, aby i jego zabawki były żywe. Zabawka Chudy ożywa w wyobraźni najmłodszych, rozwija ich kreatywność i przenosi w bajkowy, bezpieczny świat odwagi i przyjaźni. Kultowy Chudy Toy Story razem ze spółką to niekończąca się przygoda w dziecięcym pokoju, bez konieczności włączania telewizora czy tabletu.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.