Zabawka Buzz Astral z Toy Story
  • Zabawka Buzz Astral z Toy Story
  • Zabawka Buzz Astral z Toy Story
  • Zabawka Buzz Astral z Toy Story
  • Zabawka Buzz Astral z Toy Story
Zapisz się do newslettera

Zabawka Buzz Astral z Toy Story

Model: BUZZTOYSTORY

Astronauta Buzz Astral to interaktywna zabawka dla fanów Toy Story. Jest solidnie wykonana, z dbałością o szczegóły. Wypowiada ponad 20 kwestii po polsku.

Zabawka Buzz Astral ma ponad 30 cm wysokości

20 wypowiedzi z bajki Toy Story 4

Mówi po polsku, głosem z kreskówki

Zamykany hełm, ruchoma głowa, ramiona i talia

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Zabawka Buzz Astral z Toy Story Zabawka Buzz Astral z Toy Story
163,99 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Toy Story zabawki – jestem Buzz Astral!

Mówiąca figurka akcji astronauty Buzza Astrala to doskonała propozycja dla fanów bajki Toy Story wytwórni Disney i Pixar. Interaktywna zabawka Buzz Astral jest wykonana z grubego tworzywa. Wiele szczegółów sprawia, że wygląda jak wyjęta prosto z kreskówki. Buzz Astral posiada skafander astronauty, zamykany hełm, a także wiele przycisków i oznaczeń. Figurka jest wysoka na ponad 30 cm i zmienia pozy. Ma ruchomą głowę, ramiona i talię, dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza! 

Zabawka Buzz Astral mówi po polsku

Figurka akcji Buzza Astrala wypowiada ponad 20 wystrzałowych kwestii z bajki Toy Story 4 m.in. „Jestem Buzz Astral, strażnik kosmosu”, „Na ratunek zabawkom”, „Na koniec świata i jeszcze dalej” i wiele więcej! Wystarczy nacisnąć przyciski na korpusie strażnika kosmosu, aby zaczął mówić oryginalnym głosem z bajki Toy Story 4. Zabawka Buzz Astral zasilana jest 2 bateriami AAA, dołączonymi do Toy Story zabawki. Baterie znajdują się w środku figurki, bez dostępu dla dzieci. Astronauta Buzz Astral to zabawka przyjazna i całkowicie bezpieczna dla dzieci powyżej lat 4. Dodaje odwagi zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Na ratunek Toy Story zabawkom!

Kowboj Chudy, astronauta Buzz Astral, pies Cienki, Pan Bulwa i zielony dinozaur Rex – jeśli Twoje dziecko uwielbia postaci kultowej, czteroczęściowej bajki Toy Story, zabawka Buzz Astral to prawdziwa gratka! Interaktywna figurka strażnika kosmosu pobudzi wyobraźnię dziecka i przeniesie go w bajkowy świat jego ulubionych bohaterów. Od teraz nie trzeba włączać po raz kolejny bajki, aby stworzyć całkiem nowe przygody paczki przyjaciół z Toy Story. Zabawka Buzz Astral potrafi zmieniać pozy – kręci głową, talią i ramionami, a do gwiezdnych misji zamyka hełm. Zabawy nie będzie końca!

Czwarta część przygód Buzza Astrala

Toy Story 4 to już kolejna część bestsellerowej bajki, która powstała już 24 lata temu. Kreskówka została wymyślona w studiu Disneya i spotkała się z ciepłym przyjęciem przez najmłodszych. Toy Story zabawki to super przyjaciele wszystkich dzieci. Zabawka Buzz Astral tworzy wiele możliwości kreatywnej zabawy, przenosi w bajkowy świat, gdzie przyjaźń jest wartością nadrzędną. Odważny strażnik kosmosu Buzz Astral, kowboj Chudy i spółka sprawią, że Twoje dziecko będzie się świetnie bawić, a w nocy śnić, że i jego zabawki ożywają, kiedy śpi.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.