Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
  • Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
  • Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
  • Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
  • Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
  • Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
Zapisz się do newslettera

Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag

Model: VVAVACIND1100

Laser Soldier to świetny sposób na zespołową grę laserową dla dzieci i dorosłych – w domu lub na dworze. Kompletny zestaw bezpiecznych pistoletów do laser tag i opasek z czujnikami zapewnia rozrywkę jak na profesjonalnym polu do gry w paintballa.

2 pistolety laserowe i 2 opaski z czujnikami

Wysoka celność i zasięg do 60 metrów

Opcja wyboru drużyn

System punktacji

Do działania potrzebnych jest 6 baterii AAA

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag Laser Soldier – zestaw laserowych pistoletów i opasek do Laser Tag
79,90 zł
229,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

DOŚĆ NUDNYCH GIER LASEROWYCH DLA DZIECI

Laser Soldier to bezpieczny i kompletny zestaw do laser tag. Zaangażuj dzieci, przyjaciół i rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Liczba graczy jest dowolna. Nie musisz wydawać pieniędzy za każdym razem, gdy chcesz skorzystać z oferty aren paintballowych. Zorganizuj grę laserową dla dzieci w domu. Każdy z uczestników otrzymuje pistolet z podczerwienią i opaskę z czujnikiem. Laser Soldier umożliwia wybór drużyny (czerwona lub niebieska), ale także pozwala na laserową walkę ze wszystkimi naraz. To tryb przygoda! Zamień nudne gierki na telefonie na ekscytującą grę w laser tag z Laser Soldier!

JAK DZIAŁA LASER TAG?

Wyceluj pistolet laser tag w odbiornik przeciwnika. Jak go trafisz, światło na jego opasce zmieni kolor z zielonego na czerwony. Aby wiedział, że został trafiony, pistolet zawibruje. Ta gra laserowa dla dzieci zaprogramowana jest na 10 trafień. Po tym, wystarczy przeładować broń i bawić się dalej. Laser Soldier to zestaw do laser tag, który charakteryzuje się wysoką celnością i ma zasięg aż 60 metrów. Baw się na podwórku, w ogrodzie, w domu albo… wszędzie! Wiązka podczerwieni przechodzi przez okna i odbija się od luster. To jeszcze więcej zabawy! Biegaj, chowaj się za drzewami, budynkami i znajdź swojego przeciwnika. 

GRY INTERAKTYWNE W DOMU I NA DWORZE

Jeśli pogoda nie sprzyja, zaproś przyjaciół i zorganizujcie gry interaktywne w domu. Zestaw do laser tag Laser Soldier to idealne propozycja dla wszystkich dzieci i dorosłych, żądnych wrażeń. Schowaj się pod stołem albo zrób otwartą bitwę w swoim pokoju. Wyłącz światło, a zabawa w laser tag będzie jeszcze bardziej ekscytująca! Wbudowany wskaźnik mocy broni poinformuje, kiedy należy ją przeładować. Pociągnij spust i przytrzymaj przez 3 sekundy. To takie proste! Bądź laserowym żołnierzem i wygrywaj kolejne laserowe bitwy z zestawem do laser tag Laser Soldier!

DLACZEGO AKURAT TA GRA LASEROWA DLA DZIECI?

Laser Soldier to propozycja dla tych, którzy chcą połączyć nowoczesne podejście z oldschoolowym sposobem spędzania czasu. Zamień zwykłą zabawę w chowanego i grę w klasyczny paintball na bezpieczną grę laser tag. Zamiast gry online, wybierz interaktywne gry offline. Laser Soldier zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a przy okazji pozwala się rozruszać i oderwać od komputera. Zaproś rodzinę, znajomych i przyjaciół i zabawcie się w chowanego, tym razem z pistoletami Laser Soldier do laser tag. Obserwowanie wiązek podczerwieni trafiających przeciwnika to ogromna satysfakcja. Laser Soldier to super gra laserowa dla dzieci i nie tylko! 

ZESTAW:

Pistolet Laser Soldier x2 (działa na 6 baterii AAA, niedołączonych do zestawu)

Opaski z czujnikami x2


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.