Zapisz się do newslettera

Kamper ślimaków od Enchantimals

Model: BARBENCHKAMP

Szukasz zabawki dla małej miłośniczki przyrody? Jesteśmy przekonani, że najwolniejszy kamper świata będzie odpowiednim upominkiem! W mobilnym domku, urządzonym w muszli ślimaka, mieszkają dwie przyjaciółki - Saxon Snail i Dawdle. Pozwól dziecku poznać świat owadów w zabawny i ciekawy sposób, zapraszając na spotkanie w muszli ślimaka. Domek urządzony ze smakiem i wyczuciem stylu to prawdziwa dekoracja dziecięcego pokoju!

✅ Bogato wyposażony zestaw

✅ Możliwość sterowania kamperem

✅ Wygodne koła umożliwiające poruszanie się kampera

✅ Otwierana muszla ślimaka

✅ Dwa piętra w domku ślimaka

✅ Ciekawa kolorystyka

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Kamper ślimaków od Enchantimals
54,90 zł
68,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Najwolniejszy kamper świata zaskoczy Cię swoim wnętrzem! Aż dwa piętra i kompletne umeblowanie sprawiają, że domek Saxon Snail i Dawdle jest naprawdę komfortowy i nowoczesny. Znajdziesz w nim wygodny stolik, lodówkę pełną jedzenia, komfortowe łóżko i krzesełka dla dwóch osób. Angażującą zabawę zawdzięczasz ciekawej kolorystyce i przemyślanym rozwiązaniom - muszla ślimaka jest otwierana, a fioletowa drabinka umożliwia wejście na piętro domku. Dodatkowo, dzięki kołom i zastosowanym innowacjom, Twoja pociecha ma możliwość samodzielnego sterowania kamperem!

Zabawka dostępna jest w kompletnym zestawie, obejmującym kamper w kształcie muszli ślimaka, laleczkę Saxon Snail i jej ślimaczą przyjaciółkę - Dawdle. Poszczególne elementy, utrzymane w spójnej kolorystyce i stylistyce, tworzą kompletną całość, doskonale wyglądając na półce w dziecięcym pokoju. Możliwość sterowania kamperem podczas zabawy to jeszcze więcej możliwości! Pozwól dziecku rozwijać wyobraźnię i układać kolejne historie podczas wspólnych wycieczek… po mieszkaniu!


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.