psi odrzutowiec zabawka
  • psi odrzutowiec zabawka
  • psi odrzutowiec zabawka
  • psi odrzutowiec zabawka

Odrzutowiec Psi Patrol 2w1

Model: PSIPATODRZUT2W1

Odrzutowiec Psi Patrol 2w1 z serii Mighty Pups to propozycja popularnej marki Spin Master, dedykowana małym miłośnikom bohaterskiej drużyny szczeniaków pod przewodnictwem chłopca - Rydera! Ogromny odrzutowiec, zaprojektowany i wykonany z największą precyzją, zachwyci każdego malucha, dostarczając wielu pomysłów do kreatywnej zabawy!

✅ Zabawka wyposażona w efekty świetlne i dźwiękowe

✅ Ponad 50 cm wysokości

✅ Zestaw obejmuje Odrzutowiec, figurkę Rydera i 5 dysków do wyrzutni

✅ Zabawka na baterie (baterie na start znajdziesz w zestawie!)

✅ Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

✅ Odłączany mini myśliwiec

Czytaj więcej
psi odrzutowiec zabawka Odrzutowiec Psi Patrol 2w1
287,90 zł
Ilość:
 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 299,90zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Odrzutowiec Psi Patrol pełni teraz rolę centrum dowodzenia! Zabawka wyróżniająca się niecodziennym rozmiarem mierzy ponad 50 cm i została zaprojektowana w taki sposób, by dostarczyć maksymalnie dużo rozrywki! Otwierana pokrywa pozwoli maluchowi dostać się do serca centrum i umożliwi wzięcie udziału w akcji, wraz z całą drużyną, a dodatkowe elementy - odłączany mini myśliwiec, figurka Rydera w czerwono-błękitnym skafandrze i pięć dysków do wyrzutni, zapewnią dodatkową rozrywkę podczas zabawy!

Odrzutowiec Psi Patrol został wykonany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, charakteryzującego się wysoką odpornością i wytrzymałością na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Dostępny w kompletnym zestawie, obejmującym figurkę Rydera, pięć dysków do wyrzutni i odłączany mini myśliwiec zapewni maluchowi kreatywną zabawę! Dodatkową atrakcją bez wątpienia będą efekty dźwiękowe i świetlne, w które została wyposażona zabawka. Dźwięk silnika pokochają zwłaszcza chłopcy!


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.