Zawieszka pluszowa motyl Freddie TOMY Lamaze

Model: LAMAZEFRED

Starannie zaprojektowany i wykonany z troską o najmniejsze szczegóły pluszowy motylek Frieddie, to doskonała propozycja firmy Tomy dla ciekawych świata maluchów! Niezwykle kolorowy, dzięki ukrytym niespodziankom gwarantuje pełną wrażeń zabawę. Zawieszkę dodatkowo wyróżniają walory edukacyjne - lusterka i gryzak to tylko niektóre z możliwych aktywności.

✅ Węzełkowe nóżki

✅ Gryzak chowany do kieszonki

✅ Szeleszczące skrzydełka

✅ Ukryte lusterka

✅ Miękkie materiały i zróżnicowane tekstury

✅ Idealny od pierwszych dni życia

Czytaj więcej

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Zawieszka pluszowa motyl Freddie TOMY Lamaze
61,90 zł
Ilość:
  Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

  Darmowa dostawa

od 199, 90 zł w Klubie Okazji
od 299, 90 zł w regularnej ofercie

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Zawieszka motylek Frieddie z serii Lamaze to doskonały towarzysz dziecięcych zabaw już od pierwszych dni życia. Bezpieczny i starannie zaprojektowany nie tylko angażuje maluszka do zabawy, ale przede wszystkim rozwija jego umiejętności, stymuluje wzrok i rozbudza ciekawość świata. Motylek Frieddie to propozycja dla małych odkrywców!

Kolorowa zawieszka doskonale sprawdzi się w domu, podczas jazdy samochodem lub w trakcie spaceru. Nóżki zakończone supełkami, gryzak chowany do kieszonki, lusterko na skrzydełku i szeleszczące małe elementy to doskonały sposób na beztroską zabawę i prawidłowy rozwój malucha. Zabawka została wykonana z miękkich i bezpiecznych materiałów, a brak małych, możliwych do połknięcia elementów zdecydowanie jest jej zaletą! Ciekawa, intensywna kolorystyka i delikatne dźwięki pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój malucha, zachęcając do nasłuchiwania i skupienia wzroku na przedmiocie. Kompletując wyprawkę, pamiętaj o mądrych zabawkach i sięgnij po sprawdzone propozycje!


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.