Hot Wheels City rajdowy garaż mega FTB68 /2

Hot Wheels City Rajdowy Garaż Mega. Rozmiary tego Rajdowego garażu robią ogromne wrażenie, ale jednocześnie jest on kompaktowy i oferuje miejsce na ponad 35 samochodów Hot Wheels.

Hot Wheels City rajdowy garaż mega FTB68 /2

Model: FTB68 /2

236,90 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Hot Wheels City rajdowy garaż mega

Twórz odjazdowe przygody i ciesz się zakręconą realistyczną zabawą pojazdami przy użyciu tego Rajdowego garażu! Ten ogromny pionowy parking ma kołyszące się „karuzele do przechowywania pojazdów, które służą też jako winda, oraz tor do równoległego wyścigu z samego szczytu konstrukcji.

Rozmiary tego Rajdowego garażu robią ogromne wrażenie, ale jednocześnie jest on kompaktowy i oferuje miejsce na ponad 35 samochodów Hot Wheels.

Dziecko rozwija wyobraźnię podczas zabawy w ładowanie samochodzików na kołyszące się „karuzele, po czym kręci korbką, aby przemieścić autka na sam szczyt wieży, gdzie rozpoczyna się wyścig. Podkręć konkurencję podczas ekscytującego wyścigu równoległego na sam dół – zakończonego niesamowitym skokiem w powietrze!

Na dole Rajdowego garażu dzieci mogą podrasować swoje samochodziki i „zatankować je przed ponowną wyprawą na sam szczyt, gdzie rozpocznie się kolejny równoległy wyścig! Wygodny uchwyt w górnej części zestawu ułatwia jego przenoszenie. Parking ma też rozmaite punkty mocowania, umożliwiające łączenie go z innymi zestawami Hot Wheels i tworzenie własnego świata zakręconej samochodowej zabawy.

Szczegóły produktu

FTB68 /2

Szybkie porównanie

Produkt
Hot Wheels City rajdowy garaż mega FTB68 /2 Hot Wheels City rajdowy garaż mega FTB68 /2 Fisher-Price® Interaktywna zabawka wózek szczeniaczek Fisher-Price® Interaktywna zabawka wózek szczeniaczek Psi Patrol Pojazd do transformacji Chase'a 6055932 Psi Patrol Pojazd do transformacji Chase'a 6055932
Dostępność
Cena
236,90 zł
251,90 zł -10,32% 225,90 zł
235,90 zł
Opis

Hot Wheels City Rajdowy Garaż Mega. Rozmiary tego Rajdowego garażu robią ogromne wrażenie, ale jednocześnie jest on kompaktowy i oferuje miejsce na ponad 35 samochodów Hot Wheels.

Edukacyjny wózek Szczeniaczka to oryginalna zabawka marki Fisher-Price® z linii „Ucz się i śmiej”. Ucieszy dzieci na różnych etapach rozwoju, dzięki wielu ciekawym punktom aktywacji. Edukacyjny wózek Szczeniaczka to zabawa, która rozwija motorykę oraz umiejętność samodzielnego myślenia.

✅ Oryginalna zabawka marki Fisher-Price® z linii „Ucz się i śmiej”

✅ Wyposażona w technologię „Poziomy nauki”

✅ Dostosowuje treści edukacyjne do etapu rozwoju dziecka

✅ Uczy samodzielnej zabawy

✅ 135+ dźwięków, piosenek, melodii i wypowiedzi

✅ Idealna dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy

Pojazd Psi Patrol to marzenie każdego małego fana tego serialu. Radiowóz policyjnego pieska wyposażony jest w efekty świetlne oraz dźwiękowe. Dodatkowo za fotelem kierowcy jest wyrzutnia pocisków. Skrętne koła ułatwiają poruszanie się pojazdu w dowolnym kierunku.

Nie ma cech do porównania.
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!