Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1

Mega Garaż Hot Wheels™ City to zestaw, który będzie chciał miać w kolekcji każdy fan samochodzikó Hot Wheels. Garaż ma kilka poziomów i pomieści ponad 100 samochodzików w skali 1:64. Mega garaż T-Rexa łączy się z innymi zestawami Hot Wheels. Zawiera dwa pojazdy.

Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1

Model: GJL14/1

schedule

Dostawa: 2-5 dni roboczych

local_shipping

Koszt przesyłki: GRATIS

Mega Garaż Hot Wheels™ City

Czas na WIELKIE wyzwanie i WIELKIE emocje. Dzięki ruchomej windzie na dwa samochody wjedź na samą górę. Podejmij wyzwanie i ruszaj w dół po torze ze szczytu wieży – po drodze czekają Cię ekscytujące skoki w powietrzu! Ale uwaga! Strzeż się wygłodniałego robotyranozaura, który ma chrapkę na pojazdy Hot Wheels®... !

Ten ogromny wielopoziomowy zestaw do zabawy może pomieścić ponad 100 samochodzików w skali 1:64, a atakujący znienacka T-rex pobudza wyobraźnię. Mega Garaż T-Rexa łączy się z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels® (sprzedawane oddzielnie) i zawiera 2 pojazdy Hot Wheels® w skali 1:64.

Możesz też przyłączyć Portal Hot Wheels™ ID (sprzedawany oddzielnie), aby odblokować dodatkowe możliwości zabawy: zeskanuj samochód, ścigaj się z przeciwnikami, umknij przed robotyranozaurem i wygraj!

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły produktu

GJL14/1
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!