Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1

Mega Garaż Hot Wheels™ City to zestaw, który będzie chciał miać w kolekcji każdy fan samochodzikó Hot Wheels. Garaż ma kilka poziomów i pomieści ponad 100 samochodzików w skali 1:64. Mega garaż T-Rexa łączy się z innymi zestawami Hot Wheels. Zawiera dwa pojazdy.

Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1

Model: GJL14/1

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Wybór zabawki dla dzieci to dla rodziców nie lada wyzwanie. Dziś dostępnych jest tak wiele różnorodnych zabawek z licznymi funkcjami, że ciężko przebić to, co dziecko już posiada. Przepiękne i atrakcyjne kształty oraz kolory, różne możliwości co do zabawy sprawiają, że od razu chce się coś pociechom kupić. Niestety niektóre dzieci dość szybko się nudzą nawet najefektowniejszymi zabawkami, rodzice muszą więc podołać niemałemu zadaniu, żeby przyciągnąć uwagę dzieci na dłużej.

Taką zabawką dla chłopca jest z pewnością Mega Garaż Hot Wheels City, czyli zestaw do zabawy który będzie chciał mieć w kolekcji każdy fan samochodzików. Ten Mega garaż stwarza niemal nieograniczone możliwości do zabawy, także z wykorzystaniem innych zabawek. Taka atrakcja wzbudzi wielkie emocje u każdego chłopca, a wielkie wyzwanie co do różnego zastosowania rozbudzi oraz rozwinie jego kreatywność i wyobraźnię. Mały kierowca będzie mógł tworzyć wyjątkowe i zakręcone przygody, ciesząc się całkiem realną zabawą swoimi samochodzikami.

Zalecany wiek dziecka to 4 – 8 lat.

Zabawka dla chłopca

Mega Garaż Hot WheelsTM City ma kilka poziomów i pomieści ponad 100 samochodzików w skali 1:64. Zawiera dwa pojazdy Hot Wheels® także w skali 1:64, które dzięki ruchomej windzie wjadą na samą górę. Świetne funkcje, ruchome elementy i 2 nowe samochodziki to wyjątkowa gratka dla małego miłośnika wyścigów samochodowych i nie tylko.

Każdy chłopiec chętnie podejmie wyzwanie i ruszy w dół po torze ze szczytu wieży, po drodze czekają go ekscytujące skoki w powietrzu! Ale uwaga! Tu małego zdobywcę czeka niespodzianka. Musi strzec się wygłodniałego robotyranozaura, który ma chrapkę na pojazdy Hot Wheels®... ! Dzieciaki uwielbiajądinozaury w każdej postaci, takie niebanalne połączenie z samochodzikami i najnowszą techniką zrobi wrażenie na każdym dzieciaku! Atakujący znienacka T-rex pobudza wyobraźnię, to miejsce i czas na WIELKIE wyzwanie i WIELKIE emocje!

Mega Garaż Hot WheelsTM City ogromny wielopoziomowy zestaw do zabawy garaż T-Rexa, idealnie łączy się z innymi zestawami spod marki Hot Wheels sprzedawanymi oddzielnie. Można choćby przyłączyć Portal Hot WheelsTM ID, aby odblokować dodatkowe możliwości zabawy: zeskanowanie samochodu, ściganie się z przeciwnikami, umykanie przed robotyranozaurem i na końcu wygrana!

Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1 sprawi, że wszystkie samochodziki Hot Wheels małego miłośnika motoryzacji będą miały wspaniałe miejsce do parkowania! Niezwykła zabawa w różnorakiej formie każdego chłopca zachęci do odkrywania i poznawania świata. Zestaw garażowy pozwoli i na fantastyczną zabawę oraz na przechowywanie modeli samochodzików i resoraków. Taka zabawka szybko się nie znudzi, a ciągłe odkrywanie nowych możliwości będzie wyjątkową frajdą i zajęciem na długo!

Dodatkowo każdy chłopiec będzie z jej imponujących rozmiarów tak dumny, że z chęcią pochwali się nią przed kolegami. Wspólna zabawa w odkrywanie sekretów Mega parkingu i ekscytujące wyścigi samochodowe na długą zajmą uwagę dzieciaków.

Zestaw garażowy

Największy Mega Garaż Hot WheelsTM City, czyli zabawka dla chłopca zestaw garażowy zachwyca nie tylko najróżniejszymi możliwościami, funkcjami i zestawieniami. Sam wygląd robi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach! Kolorystyka, dbałość o szczegóły oraz ich ilość przyciągają uwagę i wzbudzają ogromną ciekawość. Różne, intensywne oraz soczyste barwy i do tego kolorowe detale i samochodziki od razu ożywiają dziecięcy pokój, wnosząc do niego energię, radość i optymizm.

Dominujący niebieski i pomarańcz z szarą podstawą przy tak dużych rozmiarach zestawu garażowego od razu przyciągają uwagę i wzbudzają ciekawość. To idealny, centralny punkt w pokoju. Zajmuje i wymaga nieco przestrzeni, szczególnie w połączeniu z innymi zestawami, ale przecież nie tylko dzieci wiedzą, że im zabawka większa tym lepiej. Imponuje nie tylko wyglądem i rozmiarem, duża zabawka dla chłopca garaż to dużo więcej możliwości technicznych, czyli dużo więcej niesamowitej zabawy, frajdy i pozytywnych emocji.

Warto zadbać o to, żeby dziecięce zabawki nie tylko zapewniały fajną zabawę, dobrze jeśli przy okazji rozbudzają ciekawość świata i wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne i kreatywność. Taki właśnie jest Hot Wheels Mega garaż T-Rexa GJL14 /1, czyli niepowtarzalna zabawka chłopięca i niezastąpiony towarzysz zabawy, który nigdy się nie znudzi przynosząc coraz to nowe odkrycia i atrakcje. Taka Mega budowla w pokoju z powodzeniem zastąpi kilka małych zabawek i dostarczy dziecku wyjątkowej frajdy i zabawy.

Szczegóły produktu

GJL14/1
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili rownież