Barbie zestaw Mani-Pedi SPA GHN07 /2

To zestaw, który pozwala na świetną zabawę w SPA dla lalek. W zestawie jest proszek, który pomaga zmieniać kolor paznokci lalki. Dokonaj magicznej zmiany koloru – zabawa jest tak prosta!

Barbie zestaw Mani-Pedi SPA GHN07 /2

Model: GHN07/2

129,90 zł

schedule

Dostawa: 2-5 dni roboczych

local_shipping

Koszt przesyłki: GRATIS

Premiera Barbie Mani-pedi Spa

Barbie zachęca do dbania o własne dobre samopoczucie z tym zestawem do zabawy zawierającym lalkę, szczeniaczka i spa dla paznokci.

Dokonaj magicznej zmiany koloru – zabawa jest tak prosta!

Posadź lalkę Barbie na fotelu (kolana lalki się zginają) i włóż jej stopy do miski. Wypełnij miskę wodą i dodaj jedną z dwóch dołączonych saszetek z proszkiem, który spieni wodę jak w prawdziwym spa. Wytrzyj stopy lalki ręcznikiem, a potem użyj gąbki i wody, aby zmienić kolor jej paznokci u rąk i nóg! Na „drewnianej ławce z półką można ułożyć akcesoria pozwalające „zrobić manicure i pedicure. Jest tam też miejsce dla szczeniaczka. Lalka Barbie jest ubrana w kolorowy strój i klapki.

Szczegóły produktu

GHN07/2

Szybkie porównanie

Produkt
Barbie zestaw Mani-Pedi SPA GHN07 /2 Barbie zestaw Mani-Pedi SPA GHN07 /2 John Deere Zbuduj Traktor John Deere Zbuduj Traktor Barbie zestaw lalka+spacerówka z pieskami GHV92 /4 Barbie zestaw lalka+spacerówka z pieskami GHV92 /4
Dostępność
Cena
129,90 zł
105,99 zł
109,90 zł
Opis

To zestaw, który pozwala na świetną zabawę w SPA dla lalek. W zestawie jest proszek, który pomaga zmieniać kolor paznokci lalki. Dokonaj magicznej zmiany koloru – zabawa jest tak prosta!

Zbuduj traktor John Deere to kreatywna zabawka dla najmłodszych. Dołączona wkrętarka z wymiennymi bitami pozwala na odkręcenie wszystkich kół, kabiny oraz maski traktora Johnny. Rozwija umiejętności manualne dziecka już od najmłodszych lat.

Duże części odpowiednie dla dzieci w wieku od 18 miesięcy

Dołączona wkrętarka i bity

Konkretny rozmiar dla większej radości dziecka

Łatwa obsługa

Zestaw Barbie, spacerówka z pieskami. Miłośniczki zwierząt mogą wraz z lalką Barbie zabierać szczeniaczki na przejażdżkę dzięki zestawowi do zabawy Spacerówka z pieskami. W zestawie znajduje się: lalka, dwa szczeniaczki oraz wózek z możliwością transformacji.

Dodatkowe informacje
duże części odpowiednie dla małych dzieci
Wykonanie
tworzywo sztuczne
Wiek
1 +
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!