Monster Jam 2w1 transporter 6058258 Spin Master

Monster Jam transformująca ciężarówka to zestaw 2 w 1. Ciężarówka z naczepą, która błyskawicznie zmieni się w tor wyścigowy. Opakowanie zawiera jeden, metalowy samochodzik El Toro Loco.

Monster Jam 2w1 transporter 6058258 Spin Master

Model: Z6058258

262,90 zł

schedule

Dostawa: 2-5 dni roboczych

local_shipping

Koszt przesyłki: GRATIS

Monster Jam transformująca ciężarówka<.h2>

Zestaw 2 w 1 w formie ciężarówki z naczepą, która błyskawicznie zamieni się w tor wyścigowy. Duża rozkładana ciężarówka, pomieści 5 monster trucków w skali 1:64.

Opakowanie zawiera jeden, metalowy samochodzik El Toro Loco.

Wszystkie dołączone akcesoria można następnie przechowywać w ciężarówce. Wystarczy rozłożyć transporter, aby znaleźć w środku rampy, beczki, element do kręcenia bączków i wiele więcej. Dzięki metalowemu pojazdowi Monster Jam El Toro Loco, dziecko może kręcić bączki na obrotowym elemencie oraz ćwiczyć akrobacje i skoki za pomocą dołączonych ramp i akcesoriów. Można także urządzić wyścigi równoległe. Na kabinie ciężarówki wystarczy ustawić beczki, a na górze rampy 2 pojazdy Monster Jam. Samochodziki pojadą w dół rampy i wpadną w beczki!

Szczegóły produktu

Z6058258

Szybkie porównanie

Produkt
Monster Jam 2w1 transporter 6058258 Spin Master Monster Jam 2w1 transporter 6058258 Spin Master Fisher-Price® Interaktywna zabawka wózek szczeniaczek Fisher-Price® Interaktywna zabawka wózek szczeniaczek Lalka Barbie i jej stadnina koni Lalka Barbie i jej stadnina koni
Dostępność
Cena
262,90 zł
251,90 zł -10,32% 225,90 zł
251,99 zł
Opis

Monster Jam transformująca ciężarówka to zestaw 2 w 1. Ciężarówka z naczepą, która błyskawicznie zmieni się w tor wyścigowy. Opakowanie zawiera jeden, metalowy samochodzik El Toro Loco.

Edukacyjny wózek Szczeniaczka to oryginalna zabawka marki Fisher-Price® z linii „Ucz się i śmiej”. Ucieszy dzieci na różnych etapach rozwoju, dzięki wielu ciekawym punktom aktywacji. Edukacyjny wózek Szczeniaczka to zabawa, która rozwija motorykę oraz umiejętność samodzielnego myślenia.

✅ Oryginalna zabawka marki Fisher-Price® z linii „Ucz się i śmiej”

✅ Wyposażona w technologię „Poziomy nauki”

✅ Dostosowuje treści edukacyjne do etapu rozwoju dziecka

✅ Uczy samodzielnej zabawy

✅ 135+ dźwięków, piosenek, melodii i wypowiedzi

✅ Idealna dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy

Lalka Barbie ze stadniną koni ucieszy każdego miłośnika zwierząt. Dodatkowe akcesoria pozwalają rozwinąć wyobraźnię i zapewniają wiele możliwości zabawy. Oprócz lalki Barbie w zestawie znajduje się również lalka Chelsea. Każda z nich ma swój kolorowy kask bezpieczeństwa, a także konia z siodłem i uzdą.

✅ Bogaty zestaw z oryginalną lalką Barbie

✅ Zapewnia wiele możliwości zabawy

✅ Bawi i uczy, jak dbać o konie

✅ Świetny prezent dla miłośników zwierząt

✅ 15+ akcesoriów

✅ Idealna dla dzieci od 3 lat

Nie ma cech do porównania.
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!