• -12,57%
  • Zniżka 12,57%
Barbie Dreamhouse Idealny Domek GNH53

Domek dla lalek Barbie Dreamhouse. Nowy domek ma ponad 90 cm wysokości i 120 cm szerokości. Składa się z trzech poziomów, ośmiu pomieszczeń, m.in.: garażu, biura, basenu czy windy, w której mieszczą się cztery lalki lub jedna na wózku inwalidzkim. Zestaw zawiera Idealny domek Barbie i 70 akcesoriów (takich jak: mebelki, wyposażenie domu i szczeniaczek).


Darmowa Dostawa


Cena specjalna: -12.57 %

Barbie Dreamhouse Idealny Domek GNH53

Model: GNH53

1 390,90 zł 1 590,90 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Domek dla lalek Barbie Dreamhouse

​Dzięki dziecięcej wyobraźni Idealny domek Barbie dla lalek zmienia się w prawdziwy dom marzeń!

Zestaw ma ponad 90 cm wysokości i 120 cm szerokości. Składa się z trzech poziomów, ośmiu pomieszczeń – w tym m.in. garażu (samochód nie znajduje się w zestawie), domowego biura i basenu, do którego można zjechać zjeżdżalnią – a także windy, w której mieszczą się cztery lalki lub jedna lalka na wózku inwalidzkim.

W domku znajdziesz także cztery wyjątkowe meble z funkcją transformacji oraz mnóstwo akcesoriów (w tym uroczego szczeniaczka!) idealnych do dekoracji i zabawy. Specjalne zaczepy sprawiają, że drobne przedmioty zostają na swoich miejscach, co ułatwia zabawę dzieciom (i sprzątanie rodzicom). Mebelki i dodatki inspirują do różnych zabaw, a możliwość przekształcania niektórych akcesoriów urozmaica odgrywanie scenek: kanapę można zmienić w łóżko piętrowe, stolik do kawy – w łóżko dla lalki Chelsea (sprzedawana oddzielnie), a kominek – w miejsce do pracy. Z tyłu piekarnika znajduje się również grill! Światło i dźwięki dodają jeszcze więcej realizmu – piekarnik jest podświetlany, jego minutnik „odlicza czas, płyta grzewcza „skwierczy po postawieniu na niej patelni, a czajnik gwiżdże.

Barbie dreamhouse

To nie wszystko: toaleta wydaje odgłos spłukiwania wody!

Małe dekoratorki będą miały dużo zabawy podczas przestawiania akcesoriów w różnych pomieszczeniach, ozdabiania domku we własnym stylu i odgrywania mnóstwa pasjonujących przygód w domku i wokół niego – z udziałem Barbie, jej przyjaciół oraz członków rodziny (lalki sprzedawane oddzielnie). Przyjęcia przy basenie, pidżama party, spędzanie czasu z rodzeństwem, grill w ogródku, urodziny, wakacje i nie tylko – bawiąc się zestawem Barbie Dreamhouse Idealny Domek można opowiedzieć nieskończenie wiele historyjek, ponieważ z Barbie wszystko jest możliwe.

Lalki, ubrania i samochód nie znajdują się w zestawie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły produktu

GNH53
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!