Barbie Chelsea kolor niespodzianka GTP53 /6

Barbie Chelsea kolorowa niespodzianka W zestawie jest syrenka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa niespodzianka z funkcją zmiany koloru, doczepiany gorset, korona i grzebień.

Barbie Chelsea kolor niespodzianka GTP53 /6

Model: GTP53/6

47,90 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Barbie Chelsea kolorowa niespodzianka

Te zestawy z lalką Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa niespodzianka kryją mnóstwo sekretów! W każdym jest urocza syrenka, ale jej prawdziwy wygląd pozostaje tajemnicą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkę-niespodziankę Chelsea o metalicznym fioletowym kolorze (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na fioletowy, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej prawdziwy wygląd!

Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i gorsetu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Otwórz torebki, by znaleźć ozdobny doczepiany gorset, koronę i grzebień, który pasuje do płetwy. Użyj zimnej wody, aby zmienić kolor na twarzy i włosach lalki – tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy! Dodaj akcesoria i opowiadaj własne historyjki. Każda syrenka Chelsea ma niepowtarzalny wygląd. Którą lalkę znajdziesz?

Dzieci mogą zebrać inne lalki z linii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości zabawy!

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły produktu

GTP53/6

Szybkie porównanie

Produkt
Barbie Chelsea kolor niespodzianka GTP53 /6 Barbie Chelsea kolor niespodzianka GTP53 /6 UNO karty W2087 - display 24 szt UNO karty W2087 - display 24 szt UNO karty W2085 /12 UNO karty W2085 /12
Dostępność
Cena
47,90 zł
25,90 zł
25,99 zł
Opis

Barbie Chelsea kolorowa niespodzianka W zestawie jest syrenka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa niespodzianka z funkcją zmiany koloru, doczepiany gorset, korona i grzebień.

Nowa wersja popularnej gry karcianej UNO. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich kart.

Zawartość:

  • 112 kart: po 19 kart z cyframi w każdym z kolorów (czerwony, zielony, niebieski i żółty)
  • 8 kart „Weź dwie, „Zmiana kierunku i „Postój w każdym z kolorów
  • 4 karty „Wybierz kolor + weź cztery"
  • karta „Zamiana kart

Gra karciana dla dzieci i dorosłych od Mattel. To klasyczna gra w dopasowywanie kolorów i liczb. Łatwo zrozumieć zasady. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich kart. UNO to klasyczna gra karciana dla dzieci i dorosłych - łatwo zrozumieć zasady i trudno oderwać się od gry!

Wiek
3 lata +
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!