• Obecnie brak na stanie
Activa T opaska akupresurowa

Cały dzień na nogach, za dużo godzin za kierownicą lub w biurze. Pojawiające się bóle pleców i mrowienie w nogach sprawiają, że trudno jest zasnąć. Rwa kulszowa i wiele innych dolegliwości utrudnia codzienne funkcjonowanie i powoduje zmęczenie. Jak złagodzić te objawy i ból? Oto nowa, rewelacyjna opaska uciskowa Activa T, z wyjątkowym systemem akupresury.


Activa T opaska akupresurowa

Model: ACTT

109,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Opaska uciskowa Activa T pomaga złagodzić wszelkiego rodzaju bóle w dolnych częściach ciała, czyli nogach, pośladkach i plecach. System akupresury działa na nerw kulszowy na obu nogach. Bezbolesna i zaawansowana technologia opracowana przez ekspertów, z opatentowaną podkładką, pozwala łagodzić ból związany między innymi z rwą kulszową. To natychmiastowy i skuteczny sposób na złagodzenie bólu! Opaska wywiera nacisk w odpowiednim punkcie i uwalnia nagromadzone napięcie w nerwie kulszowym. Łagodzi ból szyi, pleców i nóg u źródła. Od razu można poczuć różnicę!

Terapia łagodzenia bólu 

Opaska uciskowa Activa-T to opatrunek terapeutyczny, oparty na zasadach słynnej akupresury o działaniu przeciwbólowym. Jest to prawdziwie i całkowicie naturalna metoda, która ma imponujące korzyści zdrowotne. Nie ma żadnych przeciwwskazań! Wystarczą dwie godziny noszenia na każdej nodze, aby poczuć ulgę. Opaska uciskowa Activa T pomaga na:

  • przewlekły ból pleców,
  • skurcze pośladków,
  • mrowienie w nogach,
  • rwę kulszową,
  • lumbago,
  • fibromialgię.

Wygodna i dyskretna opaska uciskowa 

Opaska uciskowa Activa T jest łatwa w użyciu, wygodna i dyskretna. Można ją nosić pod każdą odzieżą, jest też idealna do ćwiczeń. Pasuje zarówno mężczyznom jak i kobietom o dowolnej posturze. Gdy odczuwamy ból w dolnej części pleców, wystarczy założyć odpowiednią opaskę uciskową, z symbolem L lub P bezpośrednio nad kolanem, i odpowiednio ją uregulować. Podkładka kompresyjna powinna znajdować się na zewnątrz zewnętrznej krawędzi mięśnia łydki. Prościej, wygodniej i dyskretniej się już nie da!

Activa T – opaska łagodząca bóle 

Różnego rodzaju bóle dolnych części ciała, nóg czy pleców, mogą skutecznie utrudniać wykonywanie codziennych czynności i funkcjonowanie. Jedną z takich przypadłości jest rwa kulszowa, ale są także różne inne dolegliwości. Jak sobie radzić z bólem, które powodują? Najlepiej w naturalny i wygodny sposób? Przedstawiamy opaskę uciskową Activa T, która łagodzi ból.

Ten nowy system akupresury poradzi sobie z wszelkiego rodzaju bólami, działa na dolne części ciała, na plecy, pośladki i nogi. Wykonana z najnowocześniejszych materiałów, opaska uciskowa Activa-T zawiera zaawansowaną technologię, całkowicie bezbolesną, opartą na zasadach akupresury. Opatentowana podkładka łagodzi między innymi ból związany z rwą kulszową. Czym jest rwa kulszowa, gdzie się znajduje i dlaczego powoduje tak silny ból?

Dlaczego rwa kulszowa wywołuje ból?

Rwa kulszowa to bardzo powszechna dolegliwość, która zaczyna pojawiać się u osób w średnim wieku, i jest spowodowana przemieszczeniem krążka w kręgosłupie. To z kolei generuje nacisk na nerw kulszowy. To najdłuższy nerw w ciele, ponieważ przechodzi od dolnej części pleców do stóp, przez pośladki i całe kończyny dolne. Kiedy ten nerw jest uciskany, ból jest odczuwany na całym jego przebiegu. A do tego, pojawiają się: mrowienie, drętwienie i stan zapalny.

W takich przypadkach rozwiązaniem jest znalezienie źródła bólu tego nerwu kulszowego. I właśnie dlatego opaska uciskowa Activa-T jest tak dobrym rozwiązaniem. Zawiera podkładkę zdolną do ucisku nerwu kulszowego. To jej tajemnica, ponieważ odpowiedni nacisk dokładnie w punkcie wyzwalania bólu, odblokowuje i odciąża obszar. To skuteczna metoda w łagodzeniu objawów nie tylko rwy kulszowej, ale także lumbago czy przewlekłego bólu pleców i fibromialgii.

Szczegóły produktu

ACTT

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: dostosowana do ćwiczeń
dyskretna
noś pod dowolnym ubraniem
Skład: neopren 80%
poliester 20%
Rozmiar: obwód łydki: ok. 30,5 cm do ok. 45,7 cm

Szybkie porównanie

Produkt
Activa T opaska akupresurowa Activa T opaska akupresurowa Lokwka do wosw 40 W, czerwony Lokówka do włosów 40 W, czerwony Lokwka do wosw, 25 W Lokówka do włosów, 25 W
Dostępność
Cena
109,99 zł
69,99 zł
69,99 zł
Dodatkowe informacje
dostosowana do ćwiczeń obrotowy przewd zasilajcy 360 obrotowy przewd zasilajcy 360
Wyróżnione1
Wyjątkowy system akupresury!
Wyróżnione2
Prosta - Wygodna - Dyskretna!
Wyróżnione3
Dostosowana do ćwiczeń
Moc [W]
40 W 25 W
Kolor
czerwony czarno-srebrny
Skład
poliester 20%
Średnica [mm]
19 i 32 mm 19 mm
Temperatura maksymalna
200C 180C
uchwyt do zawieszenia
nie nie
Rozmiar
obwód łydki: ok. 30,5 cm do ok. 45,7 cm
5 / 5
rating
(4 opini)
Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
nie pamiętam
Potwierdzony zakup
rating
2023-09-06
5
Jolanta
Potwierdzony zakup
rating
2023-08-18
5
Opaska

Szybko i sprawnie ,polecam

Odpowiedź

Dziękujemy za opinię. 

Maria
Potwierdzony zakup
rating
2023-06-06
5
Opaska akupresurowa
Bardzo pomaga mi na ból kolana. Polecam!
Teresa
Potwierdzony zakup
rating
2023-04-20
5