Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush

Model: SZCZSONI

Szczoteczka Xiaomi to nowoczesna szczoteczka soniczna, która profesjonalnie zadba o higienę Twojej jamy ustnej. Usuwa brud, rozbija osad i płytkę nazębną dla czystych, zdrowych zębów i pięknego uśmiechu.

Do 18 dni na 1 ładowaniu

3 tryby szczotkowania

Nawet 40% więcej włosia niż w zwykłych szczoteczkach

Monitorowanie przez aplikację mobilną

119,00 zł
129,00 zł
Zniżka -10 zł
Ilość:
 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 99,91zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Zamień swoją szczoteczkę do mycia zębów na rewolucyjną szczoteczkę soniczną Xiaomi Mi Electric Toothbrush. To połączenie nowoczesnej technologii, skuteczności i bezpieczeństwa, aby Twoje zęby były czyste i zdrowe. Szczoteczka Xiaomi wytwarza 31 tysięcy ruchów wymiatających osad, płytkę nazębną i resztki jedzenia. Kształt główki oraz fale dźwiękowe wytwarzane przez szczoteczkę soniczną pozwalają na dotarcie do szczelin międzyzębowych i usunięcie z nich bakterii, które są przyczyną próchnicy i chorób dziąseł.

JAKĄ SZCZOTECZKĘ SONICZNĄ WYBRAĆ?

Jest wiele szczoteczek dostępnych na rynku – oto, dlaczego wybrać szczoteczkę soniczną do zębów Xiaomi Mi Electric Toothbrush:

Posiada 3 tryby szczotkowania: standardowy do codziennego używania, delikatny dla wrażliwych zębów i dziąseł oraz zróżnicowany do personalizowanego szczotkowania

Wytrzymuje nawet 18 dni na 1 ładowaniu. Poziom naładowania jest widoczny na wskaźniku mocy szczoteczki Xiaomi

Główka szczoteczki ma do 40% więcej włosia niż standardowa szczoteczka, co zwiększa precyzję i wydajność szczoteczki

Aplikacja mobilna do szczoteczki sonicznej umożliwia monitorowanie i przechowywanie historii szczotkowania

SZCZOTECZKA SONICZNA CZY ELEKTRYCZNA?

Jeśli zastanawiałeś się czy wybrać szczoteczkę soniczną czy elektryczną, wybór jest prosty. Szczoteczka soniczna do zębów nie ma sobie równych. Świetnie sprawdza się dla każdego, niezależnie od wieku. Wspomaga walkę z próchnicą i chroni szkliwo u dzieci, a aplikacja mobilna pozwala na bieżąco monitorować szczotkowanie. Nie podrażnia również dziąseł u osób starszych. Aż 31 tys. ruchów wymiatających na minutę oraz fale dźwiękowe wytwarzane przez szczoteczkę Xiaomi przyczyniają się do skutecznego usunięcia nagromadzonej płytki nazębnej. Wyprofilowana główka szczoteczki oraz jej ruch drgający dociera dalej i głębiej niż szczoteczka elektryczna.

BUDOWA SZCZOTECZKI XIAOMI

Szczoteczka soniczna do zębów Xiaomi Mi Electric Toothbrush wyposażona jest w wodoodporną i antypoślizgową obudowę. Jest łatwa w użytkowaniu i pewnie leży w dłoni. Szczoteczka Xiaomi umożliwia podgląd poziomu naładowania oraz zmianę trybów pracy za pomocą jednego przycisku. Kolorowe obwódki pozwalają na odróżnienie szczoteczek między członkami rodziny. Dołączone 2 pokrywki ochronne zapewniają bezpieczne przechowywanie oraz możliwość zabrania w podróż. Szczoteczka soniczna Xiaomi jest wyposażona w wyjątkowo wydajny akumulator, który pozwala nawet na 18 dni nieprzerwanego działania. W zestawie z ładowarką, która służy również jako stojak.

Zestaw:

Szczoteczka soniczna do zębów Xiaomi

Pokrywka ochronna

Główka szczoteczki

Pokrywka ochronna główki szczoteczki

Kolorowe obwódki

Ładowarka

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.