Końcówki do szczoteczki sonicznej Xiaomi Mi Electric Toothbrush

Model: SZCZSONIUP

Zniżka -20 zł

Dodatkowe, trzy końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej Xiaomi Mi Electric Toothbrush. Z nimi masz pewność wysokiej skuteczności szczotkowania i odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Aż 3 końcówki do szczoteczki sonicznej

40% więcej włosia Premium American DuPont

Wersja Mini dla jeszcze dokładniejszej pielęgnacji

Bez metalowych elementów

59,00 zł
79,00 zł
Ilość:
 

Bezpieczne zakupy

 

14 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa powyżej 299,90zł

Końcówki do szczoteczki sonicznej Xiaomi Mi Electric Toothbrush to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o prawidłową pielęgnację swojej jamy ustnej – zarówno zębów jak i dziąseł. W przeciwieństwie do wielu innych końcówek, końcówki do szczoteczki Xiaomi nie zawierają żadnych metalowych elementów. Nie rdzewieją i będą służyć przez długi czas.

Wykorzystanie w szczoteczce Xiaomi zaawansowanego włosia Premium American DuPont zapewnia skuteczność szczotkowania, a także wytrzymałość. Aż 40% więcej włosia w szczoteczce sonicznej oznacza jeszcze dokładniejsze mycie zębów i o wiele łatwiejsze usuwanie osadów, bakterii i resztek jedzenia. Z tą szczoteczką, Twój uśmiech zawsze będzie piękny i zdrowy.

Kompaktowy kształt główki jest skrupulatnie opracowany, tak aby docierać do trudno dostępnych miejsc i szczelin międzyzębowych. Te końcówki do szczoteczki sonicznej są szczególnie polecane palaczom, fanom kawy i herbaty, jak również wszystkim, którzy dbają o zdrowie swoich zębów i dziąseł. Końcówki do szczoteczki sonicznej Xiaomi świetnie sprawdzą się dla każdego – zarówno u dzieci jak i osób starszych ze względu na swoją zintegrowaną, delikatną budowę, bez dodatku metalu.

Specyfikacja:

·      Zestaw: 3 szt.

·      Wysokość: 85 mm

·      Szerokość: 10 mm

Dodatkowe informacje:

·      Zaleca się wymieniać końcówki co 90 dni

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Zobacz także