RUSSELL HOBBS Stacja parowa
Żelazko z generatorem pary z oferty marki Russel Hobbs. Tradycyjne żelazko to element niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Odpowiednio dopasowana wielkość, rodzaj oraz stopa żelazka zapewnia komfort pracy. Jest poręczne, wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłuży przez lata.

Stacja parowa RH24430-56

Model: RH24430-56

379,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 379,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Pokochasz stację pary od Russell Hobbs

która w ciągu kilku minut poradzi sobie z każdym zgnieceniem, marszczeniem i wgłębieniem na ubraniach. Niezależnie od tego, czy usuniesz zagniecenia w koszuli przed porannym spotkaniem w pracy, czy też delikatnie wygładzisz sukienkę na wieczorną randkę - żadne zadanie nie jest straszne temu generatorowi pary. A jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z ciężkim żelazkiem, to od dzisiaj pokochasz tą czynność!

Wyrzut pary 95g

Dzięki imponującemu wyrzutowi pary 90g, która nawilża tkaninę i ułatwia prasowanie, generator pary Steam Power jest gotowy do zlikwidowania najtrudniejszych zagnieceń i marszczeń.

Łatwe przechowywanie

Dzięki specjalnemu projektowi generatora pary, który pozwala na przechowywanie go w pozycji pionowej, możesz z łatwością schować go w szafce lub kącie pokoju. Z kolei inteligentny schowek na kabel w podstawie, pomaga uniknąć bałaganu.

Cechy:

 • moc 2600 W
 • długość przewodu zasilającego 190 cm
 • pojemność zbiornika na wodę 1,3 l
 • ciśnienie 4,5 bar
 • ceramiczna stopa
 • filtr antywapienny
 • wyrzut pary: 95g
 • wskaźnik przypominający o wymianie filtra
 • wskaźnik nagrzania do odpowiedniej temperatury
 • schowek na przewód
 • możliwość pionowego i poziomego przechowywania

Russell Hobbs – wszystko, co niezbędne dla domuRussell Hobbs to brytyjska firma, która od roku 1952 specjalizuje się w produkcji małego sprzętu AGD. W jej asortymencie znajdziemy m.in.: czajniki, blendery, odkurzacze, ekspresy do kawy, żelazka, czy miksery. Producent oferuje swoim Klientom wszystko, czego potrzebują w zaspakajaniu codziennych potrzeb domowych. Do najpopularniejszych linii możemy zaliczyć w szczególności Glass, Steel Touch, czy Allure, które błyskawicznie podbiły serca Klientów. Russell Hobbs to prestiżowa marka, która jest dzisiaj popularna nie tylko Wielkiej Brytanii, ale również w pozostałych państwach europejskich i na świecie. Jej produkty spotykają się z uznaniem najbardziej wymagających Użytkowników.

Rozwiązania, dzięki którym życie staje się lepszeNadrzędnym celem, jaki przyświecał założycielom przedsiębiorstwa Russell Hobbs, było stworzenie urządzeń, dzięki którym wykonywanie domowych obowiązków stanie się łatwiejsze, przyjemniejsze i wygodniejsze. Produkty angielskiej marki stanowią doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz stylu. Komfort użytkowania, intuicyjna obsługa oraz niezawodność to cechy, dzięki którym mały sprzęt AGD od lat obecny jest w naszych domach, gdzie towarzyszy nam podczas codziennych czynności. Każdy produkt zasługuje na uznanie zarówno ze względu wykonanie, jak i znakomity design, będący kwintesencją nowoczesnej elegancji.

Szczegóły produktu

RH24430-56

Szybkie porównanie

Produkt
RUSSELL HOBBS Stacja parowa Stacja parowa RH24430-56 Parownica z wieszakiem Steam Best Parownica z wieszakiem Steam Best
Dostępność
Cena
379,99 zł
359,90 zł
Dodatkowe informacje
Zbiornik na wodę. Regulowany uchwyt aluminiowy. Wieszak na bieliznę. Wąż parowy. Zatrzask na główkę szczoteczki. Instrukcja obsługi.
Wytwarzanie pary
N/A
Pojemność zbiornika na wodę
N/A
Typ
Parownica

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.