Żelazko parowe Steam Iron Ceramic

Dzięki zwartej konstrukcji i doskonałej pojemności zbiornika, żelazko parowe idealnie pasuje do segmentu codziennego użytku. Moc 2000 W i ceramiczna stopa zapewnia wyjątkowo gładkie i wydajne prasowanie, blokada przeciwko kapaniu i silny rozprowadzony strumień pary dają w rezultacie wydajne i skuteczne prasowanie na wyciągnięcie ręki.


Żelazko parowe Steam Iron Ceramic

Model: A6235

99,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Skutecznie usuwaj zagniecenia

Wybierz żelazko o silnym strumieniu pary, aby szybko i skutecznie rozprasowywać zagniecenia. Dzięki temu prasowanie będzie znacznie mniej czasochłonne.

Zobacz jak żelazko samo się oczyszcza

Funkcja samooczyszczania polega na usuwaniu z kanalików parowych zalegającego osadu z wody. Wystarczy, że napełnisz żelazko wodą, ustawisz najwyższą temperaturę i nad umywalką naciśniesz przycisk samooczyszczania. Para pod wysokim ciśnieniem usunie wszelkie zanieczyszczenia.

Dobierz odpowiedni strumień pary

Różne rodzaje materiałów wymagają różnego traktowania. Aby mieć pewność, że zagniecenia zostaną skutecznie wyeliminowane, a ubranie nie zostanie zniszczone dobierz odpowiedni strumień pary.

Prasuj łatwo ze stopą ceramiczną

Ważnym elementem żelazka jest jego stopa. Pokryta powłoką ceramiczną gwarantuje dobry poślizg na materiale i łatwe prasowanie. Stopa ceramiczna nie rysuje się i jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Specyfikacja techniczna

  • Rodzaj stopy: ceramiczna
  • Moc: 2000 W
  • Tworzenie pary: 140 g/min
  • Regulacja strumienia pary
  • Spryskiwacz
  • Opcja samooczyszczenia
  • Barwa:biało-fioletowy

Szczegóły produktu

A6235

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: zbiornik na wodę 300 ml, wyrzut pary 140 gr/min, ceramiczna stopa, funkcja spray, samoczyszczenie
Moc [W]: 2000 W

Szybkie porównanie

Produkt
Żelazko parowe Steam Iron Ceramic Żelazko parowe Steam Iron Ceramic SCARLETT Żelazko parowe Żelazko parowe SCSI30P09 AURORA Żelazko Żelazko parowe 1600 W AU3162
Dostępność
Cena
99,99 zł
79,99 zł 69,99 zł
79,99 zł
Dodatkowe informacje
zbiornik na wodę 300 ml, wyrzut pary 140 gr/min, ceramiczna stopa, funkcja spray, samoczyszczenie Niebanalny design urządzenia doda charakteru każdemu wnętrzu. Funkcja prasowania na sucho i mocny spryskiwacz sprawią, że prasowanie będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Funkcja samoczyszczenia system antywapienny dodatkowe uderzenie pojemność zbiornika na wodę: 270 ml
Moc [W]
2000 W 2000 W 1600 W
Wytwarzanie pary
40 g/min 20 g/min
Pojemność zbiornika na wodę
N/A N/A
Typ
Żelazko Żelazko

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.