TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT

Twoje doświadczenia związane ze słuchaniem muzyki w samochodzie zmienią się diametralnie! Poznaj transmiter FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT — nowoczesny sprzęt z funkcją zestawu głośnomówiącego i możliwością ładowania urządzeń mobilnych za pomocą złącza USB. Jego różnorodne właściwości i elegancki design dostarczą Ci i Twoim bliskim wysokiej jakości doznań podczas odtwarzania piosenek w aucie.


Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT

Model: TECHNISAT2

79,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Funkcja bluetooth

Daj się ponieść magii transmitera FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT dzięki funkcji Bluetooth! W szybki i łatwy sposób podłącz do urządzenia telefon, notebook czy tablet i ciesz się dostępem do miliona różnych utworów! Wystarczy, że zarówno w radiu samochodowym, jak i na transmiterze ustawisz częstotliwość fal z zakresu FM 87.5 - 108 MHz, aby móc zachwycać się wysokiej jakości muzyką.

Zestaw głośnomówiący

Odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych nigdy nie było tak proste! W przypadku pojawienia się połączenia przychodzącego transmiter automatycznie zmieni tryb ustawień na zestaw głośnomówiący, tym samym umożliwiając Ci słyszenie swojego rozmówcy w głośnikach. Pozostań bezpieczny również podczas jazdy samochodem!

Złącze usb i karta microsd

Dzięki złączu USB oraz specjalnemu wejściu na kartę microSD możesz uzyskać dostęp do miliona utworów, znajdujących się na różnych urządzeniach. Rozpocznij odtwarzanie lub wyłącz dźwięk za pomocą intuicyjnego pokrętła. Odpowiednio usytuowane na urządzeniu przyciski zapewnią każdemu użytkownikowi łatwy dostęp do zmiany utworu. Słuchanie muzyki w samochodzie nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Ładowarka samochodowa

Transmiter FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT oprócz opcji odtwarzania muzyki i zestawu głośnomówiącego dla połączeń przychodzących ma również funkcję ładowarki samochodowej. Złącza USB umożliwiają podłączenie aż dwóch urządzeń w tym samym czasie! Poczuj swobodę korzystania z tego sprzętu już dziś! Wybierz intuicyjny, kompaktowy transmiter FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT i ciesz się jego różnorodnymi funkcjami podczas jazdy autem!

Cechy:

  • komunikacja: Bluetooth 5.0
  • zakres częstotliwości FM: 87.5 - 108 MHz
  • mikrofon: tak
  • złącza: 2 x USB, czytnik kart microSD
  • obsługiwane formaty plików: MP3, WMA, FLAC
  • zasięg działania: 10 m
  • możliwość ładowania urządzeń i odbierania/odrzucania połączeń

Szczegóły produktu

TechniSat
TECHNISAT2

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: obsługiwane formaty plików: MP3, WMA, FLAC
zasięg działania: 10 m
Zasilanie: 12 V
24 V
sieciowe
Funkcje dodatkowe: możliwość ładowania urządzeń
wbudowany mikrofon
łatwe przełączanie i konfigurowanie transmitera
Funkcje: możliwość odbierania/odrzucania połączeń
odtwarzacz muzyki
zestaw głośnomówiący
ładowarka samochodowa
Kolor: czarny
Częstotliwość pracy: 87.5 - 108 MHz
Wyświetlacz: tak
Typ: Transmiter samochodowy
Bluetooth: tak
Złącze USB: tak
Czytnik kart pamięci: tak

Szybkie porównanie

Produkt
TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 1 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 1 BT
Dostępność
Cena
79,99 zł
69,99 zł
89,99 zł
Opis

Twoje doświadczenia związane ze słuchaniem muzyki w samochodzie zmienią się diametralnie! Poznaj transmiter FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT — nowoczesny sprzęt z funkcją zestawu głośnomówiącego i możliwością ładowania urządzeń mobilnych za pomocą złącza USB. Jego różnorodne właściwości i elegancki design dostarczą Ci i Twoim bliskim wysokiej jakości doznań podczas odtwarzania piosenek w aucie.

Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Urządzenie FM TECHNISAT DIGICAR 3 BT dzięki swoim przeróżnym funkcjom m.in. transmisji FM, umożliwiającej szybkie przesyłanie dźwięku za pomocą Bluetooth czy zestawowi głośnomówiącemu stanie się idealnym sprzętem dla każdego kierowcy. Obok tego transmitera nie możesz przejść obojętnie!

Bezprzewodowo przesyła muzykę i połączenia z telefonu do samochodowego systemu audio. W przypadku połączenia przychodzącego, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb rozmowy telefonicznej - funkcja zestawu głośnomówiącego.

Dodatkowe informacje
zasięg działania: 10 m zasięg działania: 10 m
Wyróżnione1
Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne jak z urządzeniem FM Digicar 2 BT! Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne jak z urządzeniem FM TECHNISAT DIGICAR 3 BT!
Zasilanie
24 V 24 V 24 V
Funkcje dodatkowe
wbudowany mikrofon wbudowany mikrofon technologia korekcji echa
Funkcje
zestaw głośnomówiący odtwarzacz muzyki ładowarka samochodowa
Kolor
czarny czarny czarny
Częstotliwość pracy
87.5 - 108 MHz 87.5 MHz - 108 MHz 87.5 - 108 MHz
Wyświetlacz
tak tak tak
Typ
Transmiter samochodowy Transmiter samochodowy Transmiter samochodowy
Bluetooth
tak tak tak
Złącze USB
tak tak tak
Czytnik kart pamięci
tak nie tak
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!