TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT

Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Urządzenie FM TECHNISAT DIGICAR 3 BT dzięki swoim przeróżnym funkcjom m.in. transmisji FM, umożliwiającej szybkie przesyłanie dźwięku za pomocą Bluetooth czy zestawowi głośnomówiącemu stanie się idealnym sprzętem dla każdego kierowcy. Obok tego transmitera nie możesz przejść obojętnie!


(1)

Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT

Model: TECHNISAT3

69,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Zestaw głośnomówiący

Pozostań pod zasięgiem nawet podczas jazdy samochodem! Funkcja zestawu głośnomówiącego umożliwi Ci szybką zmianę ustawień transmitera. W łatwy sposób przełącz urządzenie i skonfiguruj jego opcje, aby móc słyszeć swojego rozmówcę w głośnikach samochodu. Odbieranie i kończenie połączeń odbywa się za pomocą specjalnego przycisku. Pozostań bezpieczny podczas jazdy!

Transmiter fm

Koniec ze żmudnym poszukiwaniem przewodów, które umożliwią Ci podłączenie swojego urządzenia do radia samochodu! Dzięki transmiterowi możesz w bardzo łatwy sposób słuchać muzyki w głośnikach. Wystarczy, że zmienisz częstotliwość fal na pasmo 87.5 MHz - 108 MHz. W ciągu zaledwie kilku sekund dźwięki Twojej ulubionej piosenki będą słyszalne w całym aucie, dostarczając Ci tym samym radość i przyjemność podczas słuchania muzyki.

Ładuj urządzenia za pomocą funkcji ładowarki samochodowej

Transmiter TECHNISAT DIGICAR 3 BT może również pełnić funkcję ładowarki samochodowej. Dzięki portom USB uda Ci się w bardzo łatwy i szybki sposób ładować w tym samym czasie aż dwa urządzenia! Nie musisz już wybierać, który sprzęt zostanie podłączony jako pierwszy! Pozwól sobie na swobodę podczas korzystania z transmitera, ciesząc się jego wszystkimi parametrami.

Odtwarzanie muzyki

Twoje urządzenie nie posiada funkcji Bluetooth? Dla transmitera TECHNISAT DIGICAR 3 BT to żaden problem! Za pomocą złącza USB możesz podłączyć dowolne akcesorium, jednocześnie mając dostęp do miliona utworów. Funkcja redukcji szumów dodatkowo zapewni Ci odpowiednią jakość muzyki. Ciesz się wysoką intensywnością dźwięków już dziś! Poczuj brak ograniczeń i swobodę z korzystania z urządzenia!

Szczegóły produktu

TechniSat
TECHNISAT3

Specyfikacja

Zasilanie: 12 V
24 V
sieciowe
Funkcje dodatkowe: możliwość ładowania urządzeń
redukcja szumów
wbudowany mikrofon
łatwe przełączanie i konfigurowanie transmitera
Funkcje: możliwość odbierania/odrzucania połączeń
odtwarzacz muzyki
zestaw głośnomówiący
ładowarka samochodowa
Kolor: czarny
Częstotliwość pracy: 87.5 MHz - 108 MHz
Wyświetlacz: tak
Typ: Transmiter samochodowy
Bluetooth: tak
Złącze USB: tak
Czytnik kart pamięci: nie

Szybkie porównanie

Produkt
TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 3 BT TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 2 BT TECHNISAT Transmiter samochodowy FM Digicar 1 BT Transmiter samochodowy FM Digicar 1 BT
Dostępność
Cena
69,99 zł
79,99 zł
89,99 zł
Opis

Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Urządzenie FM TECHNISAT DIGICAR 3 BT dzięki swoim przeróżnym funkcjom m.in. transmisji FM, umożliwiającej szybkie przesyłanie dźwięku za pomocą Bluetooth czy zestawowi głośnomówiącemu stanie się idealnym sprzętem dla każdego kierowcy. Obok tego transmitera nie możesz przejść obojętnie!

Twoje doświadczenia związane ze słuchaniem muzyki w samochodzie zmienią się diametralnie! Poznaj transmiter FM TECHNISAT DIGICAR 2 BT — nowoczesny sprzęt z funkcją zestawu głośnomówiącego i możliwością ładowania urządzeń mobilnych za pomocą złącza USB. Jego różnorodne właściwości i elegancki design dostarczą Ci i Twoim bliskim wysokiej jakości doznań podczas odtwarzania piosenek w aucie.

Bezprzewodowo przesyła muzykę i połączenia z telefonu do samochodowego systemu audio. W przypadku połączenia przychodzącego, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb rozmowy telefonicznej - funkcja zestawu głośnomówiącego.

Dodatkowe informacje
zasięg działania: 10 m zasięg działania: 10 m
Wyróżnione1
Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne jak z urządzeniem FM TECHNISAT DIGICAR 3 BT! Korzystanie z transmitera nigdy nie było tak łatwe i przyjemne jak z urządzeniem FM Digicar 2 BT!
Zasilanie
12 V 24 V sieciowe
Funkcje dodatkowe
wbudowany mikrofon wbudowany mikrofon technologia korekcji echa
Funkcje
odtwarzacz muzyki zestaw głośnomówiący ładowarka samochodowa
Kolor
czarny czarny czarny
Częstotliwość pracy
87.5 MHz - 108 MHz 87.5 - 108 MHz 87.5 - 108 MHz
Wyświetlacz
tak tak tak
Typ
Transmiter samochodowy Transmiter samochodowy Transmiter samochodowy
Bluetooth
tak tak tak
Złącze USB
tak tak tak
Czytnik kart pamięci
nie tak tak
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0