Lista produktów wg marki Gefu

GEFU – funkcjonalne akcesoria kuchenne

Akcesoria i narzędzia kuchenne powinny ułatwiać codzienne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Najlepiej, jeśli są wysokiej jakości, wyjątkowo funkcjonalne, łatwe i bezpieczne w użyciu oraz wyróżniają się designem. Dokładnie takie właśnie są akcesoria kuchenne niemieckiej marki GEFU, powstałe z myślą o pomocy w kuchni oraz wspieraniu i upraszczaniu pracy.

Eslohe w Sauerland to miejsce, gdzie w 1943 roku bracia Funke założyli firmę GEFU, produkującą sitka, tarki, prasy i obieraczki ze stali nierdzewnej. Firma stale się rozwijała, oferując swoim klientom coraz szerszą gamę praktycznych i ekskluzywnych, designerskich akcesoriów do kuchni. Stopniowo firma stała się jedną z wiodących i odnoszących sukcesy marek w branży kuchennej, z wieloma zadowolonymi klientami i zwiększającymi się wynikami sprzedaży na całym świecie. Asortyment jest stale poszerzany, dziś gadżety kuchenne GEFU to ponad 500 akcesoriów do kuchni, które są eksportowane do 55 krajów.

Narzędzia kuchenne GEFU

Co wyróżnia akcesoria do kuchni GEFU? Marka ma 4 filary filozofii co do produktów, są to funkcjonalność, wysoka jakość, pierwszorzędny design i namacalne emocje. Docenili to zwykli klienci wybierając Gefu ulubioną marką niemieckich konsumentów oraz branżowe jury licznie nagradzając narzędzia kuchenne GEFU.

Dlaczego warto wybrać akcesoria kuchenne GEFU? Akcesoria do kuchni tej marki to innowacyjne i niezawodne produkty, które mają zapewnić radość z gotowania i rozwijać kreatywność. Są proste i łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie potraw i oszczędzają cenny czas. Jest to zachęta dla każdego, żeby inspirować się nowymi pomysłami, niezależnie od tego który posiłek jest przygotowywany i jak duży.

Funkcjonalne gadżety kuchenne

Jakie powinny być akcesoria kuchenne? Mają ułatwiać, upraszczać i wspierać pracę w kuchni. W GEFU sprawdza się, czy przyrządy kuchenne dobrze leżą w dłoni, są łatwe oraz proste w użyciu i czyszczeniu. Na potrzeby małych kuchni marka produkuje wielofunkcyjne narzędzia kuchenne o kilku zastosowaniach. Dla marki bardzo ważny jest też elegancki, funkcjonalny design kuchennych gadżetów. Dbają o to wszystko z cierpliwością i dbałością o najmniejszy szczegół kreatywni projektanci z Berlina. Dzięki temu każdy produkt ma swój wyjątkowy charakter.

Długotrwała przyjemność z profesjonalnego gotowania nawet bez umiejętności w stylowym designie i oszczędzanie czasu to cel działania firmy. Wysoka jakość wykonania to gwarancja cieszenia się narzędziami kuchennymi przez długi czas. Niezawodność, funkcjonalność i jakość akcesoriów GEFU przekonuje od ponad 75 lat.

Dlatego i w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć GEFU, akcesoria kuchenne naszego partnera cieszą się sporą popularnością.