Lista produktów wg marki ELO

ELO – naczynia kuchenne z Niemiec

Naczynia kuchenne to podstawa wyposażenia w każdej kuchni. Najlepiej, żeby ułatwiały gotowanie i były dobrej jakości, tak żeby posłużyły przez długie lata. Znana na świecie, niemiecka jakość z pewnością wpisuje się w te kryteria, dotyczy to także marki ELO.

Firmę ELO założył w 1934 roku w Spabrücken między Frankfurtem a Kolonią Karl Grünewald. Początkowo zajmował się produkcją wysokiej jakości naczyń kuchennych i sprzedawał je rozwożąc po okolicy. W 1959 roku jego syn zaczął rozwijać firmę, poszerzając zasięg o małe firmy i lokalne sklepy. W kolejnych latach krąg klientów i firm, także zagranicznych wprowadzających do oferty naczynia kuchenne ELO się powiększał. Firma się rozrastała, a sprzedaż stale rozszerzała aż po Azję.

Przez cały czas firmie przyświecała idea dostarczania wysokiej jakości naczyń kuchennych swoim klientom. Efektem takiego działania było zdobycie przez ELO nagród „Produkt roku”, „Najbardziej innowacyjny brand roku” i nominacja do nagrody German Design Award.

Niemieckie naczynia kuchenne ELO

Co wyróżnia naczynia kuchenne ELO? Założeniem firmy jest żeby naczynia kuchenne i garnki ELO były odzwierciedleniem tego wszystkiego, co na co dzień w kuchni jest potrzebne. Zawsze mają być to produkty o jakości z najwyższej półki, które zadowolą klientów i zagoszczą w ich domach na dobre. Jako marka stulecia, firma od momentu założenia ustanawiała standardy i stawała na czele innowacji, które w branży artykułów gospodarstwa domowego stawały się przełomowe.

ELO dzięki wieloletniej obecności na rynku dobrze go zna i słucha swoich klientów, dostosowując swoje produkty do ich potrzeb oraz oczekiwań. Oprócz najwyższej jakości, naczynia i garnki ELO charakteryzuje wyważony design w różnym stylu, dzięki czemu można dopasować je do wystroju i będą pasować do każdej kuchni.

Naczynia i garnki ELO

Dlaczego warto wybrać naczynia kuchenne ELO? Marka uważa, że „jakość to najlepsze, co dostawca może dać swoim klientom”. Firma szczyci się tym, że poprzez swoje produkty kuchenne każdego dnia gości w domach swoich zadowolonych klientów, które jest dla marki nagrodą. Satysfakcja klientów i handel to działanie zgodnie z dewizą „Gotowanie z radością”, dzięki czemu ELO jest w stanie konkurować z najlepszymi w branży.

Naczynia kuchenne spod marki ELO to zgodnie z założeniem firmy najwyższej jakości garnki, patelnie, brytfanny, czajniki oraz drobne akcesoria do kuchni. Asortyment naszego dobrego partnera z powodzeniem zagościł w naszej ofercie i cieszy się dużym zainteresowaniem.