Silikonowa forma do pieczenia

Składana silikonowa forma do pieczenia marki COOX to prawdziwy HIT. Raz ją kupisz i będziesz korzystać tylko z niej. Forma ma usztywnione brzegi i zawsze zachowuje swój kształt. Rozmiar L

Oryginalna, Wunderform w TV OKAZJE

Jest idealna do wypieków drożdżowych czy chleba na zakwasie.
(5)

WUNDERFORM Silikonowa forma do pieczenia 29x11 cm

Model: C1103011

99,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Usługa dostępu do wsparcia prawnego

Innowacyjne wykonanie

To nie jest zwykła silikonowa forma, to jest forma, która została zaprojektowana z pomysłem. Jest usztywniana po bokach, dzięki temu jej transport do piekarnika jest pewny i bezpieczny. Ciasto drożdżowe lub np. chleb na zakwasie zachowuje piękną formę i rośnie do góry, a nie na boki.

“Ta forma jest genialna” - mówią użytkownicy w Europie.

Opatentowane rozwiązanie. Forma, która składa się na płasko!

Trzyma kształt wypieków

Zdeformowane ciasta, chleby rozrośnięte na boki to przeszłość. Z silikonową formą do pieczenia COOX każdy wypiek będzie idealny. Dzięki innowacyjnej budowie formy w kształcie pudełka i wzmocnieniu metalem brzegów, ciasto pozostanie na swoim miejscu.

Łatwe wyciąganie

Nie musisz podważać wypieku nożem, aby wyciągnąć wypiek. Wystarczy, że poczekasz aż ostygnie a następnie rozepniesz boki. NIC nie przywiera.

Trwała i praktyczna

Silikon, z którego wykonana jest wzmocniony po bokach, dzięki czemu dania zachowują swój kształt. Sama forma do pieczenia jest wytrzymała na skrajne temperatury od - 40 do +230°C. Można z niej korzystać w piekarniku, mikrofalówce czy nawet włożyć do zmywarki.

Łatwe czyszczenie i przechowywanie

Formy nie trzeba smarować tłuszczem czy wykładać papierem do pieczenia. Po wyjęciu z niej ciasta można ją umyć pod bieżącą wodą lub włożyć do zmywarki. Nie trzeba jej skrobać czy obawiać się, że się ją porysuje lub zardzewieje. Po wysuszeniu, wystarczy ją złożyć jak pudełko i schować na płasko w szafce.

To produkt, który pokochasz

Szczegóły produktu

C1103011

Specyfikacja

Wysokość: 6,5 cm
Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: 10 lat gwarancji od producenta
Wolne od BPA
Wykonanie: silikon
Wymiary: 29 x 11 x 6,5 cm
Pojemność [l]: 2 l
Kolor: bordowy
Temperatura pracy [C]: - 40 do 230°C
Rodzaj formy: do babki
do chleba
keksówka
prostokątna
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: TAK
Waga: 0,37 kg

Szybkie porównanie

Produkt
Silikonowa forma do pieczenia WUNDERFORM Silikonowa forma do pieczenia 29x11 cm ZENKER Forma do muffinek z pokrywą ZENKER Forma do muffinek z pokrywą Blacha do pieczenia 40x28 cm, Black Rose Collection BH/1434 Blacha do pieczenia 40x28 cm, Black Rose Collection BH/1434
Dostępność
Cena
99,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis

Składana silikonowa forma do pieczenia marki COOX to prawdziwy HIT. Raz ją kupisz i będziesz korzystać tylko z niej. Forma ma usztywnione brzegi i zawsze zachowuje swój kształt. Rozmiar L

Oryginalna, Wunderform w TV OKAZJE

Jest idealna do wypieków drożdżowych czy chleba na zakwasie.Forma / blacha do przygotowania do 12 sztuk babeczek wraz z pokrywą. Forma do muffinek z serii Special Cooking została wyprodukowana w Niemczech. Pokryta jest nieprzywierającą powłoką Teflon Classic. Dedykowana pokrywka ułatwia transport i przechowywanie wypieków.

Garnki i patelnie z serii BLACK ROSE firmy BERLINGER HAUS wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna w kolorze czarnym. Te atrakcyjne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu SOFT TOUCH (silikon handle). Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna, halogenowa, indukcyjna. System TURBO INDUCTION (bardzo szybko nagrzewają się) pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.

Wysokość
6,5 cm 8 cm
Możliwość mycia w zmywarce
TAK NIE TAK
Dodatkowe informacje
Wolne od BPA Należy używać przyborów silikonowych lub drewnianych, aby nie uszkodzić powierzchni blachy BERLINGER HAUS wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości, Powłoka zewnętrzna w kolorze czarnym , można używać bezpiecznie w piekarniku + 220 stopni C ,
Wyróżnione1
Jedyna w swoim rodzaju Forma została wyposażona w pokrywę, która ułatwia przechowywanie i transport.
Wyróżnione2
Składana z usztywnionymi bokami
Wyróżnione3
Innowacyjna i praktyczna
Wykonanie
silikon powłoka nieprzywierająca
Wymiary
29 x 11 x 6,5 cm 39,5 x 27,5 x 8 cm wymiary 40 x 28 x 5,7 cm
W zestawie
pokrywa
Funkcje dodatkowe
Równomierne nagrzewanie się formy
Pojemność [l]
2 l
Kolor
bordowy czarny
Czas stopera [min]
N/A
Temperatura pracy [C]
- 40 do 230°C
Pokrywka
TAK
Rodzaj formy
keksówka prostokątna
Temperatura maksymalna
230
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
TAK
Waga
0,37 kg
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0