Lista produktów wg marki Ariete

    Ariete

Firma należy do włoskiego koncernu DeLonghiAriete powstało w 1964 roku we Florencji, uznawanej za kolebkę kreatywności oraz błyskotliwych i genialnych wynalazków.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, projektanci Ariete tworzą w sercu słonecznej Toskanii użyteczne oraz estetycznie doskonałe urządzenia AGDAriete posiada 57 wyjątkowych patentów, które zgodnie z misją firmy - mają za zadanie ułatwianie codziennego życia. Na wielu europejskich rynkach Ariete jest liderem w segmencie urządzeń do czyszczenia i prasowania parowego, a także do parzenia kawy.

Ariete słynie z genialnych projektów, które wyróżnia zaawansowana funkcjonalność, jakość wykonania, przystępna cena oraz design, którego efektem jest kilka wyjątkowych i niepowtarzalnych linii urządzeń.

Oprócz Ariete w skład koncernu Delonghi wchodzą takie marki jak DeLonghi, Kenwood oraz Braun.

Głównymi cechami Ariete są:

  • Innowacyjność
    Innowacje prowadzą do powstawania produktów naprawdę potrzebnych, których istnienie wynika z prostych i intuicyjnych obserwacji, produktów, które nie tylko trafiają w oczekiwania Klientów, jeśli chodzi o jakość i łatwość posługiwania się nimi, ale także wyprzedzają i kształtują trendy wzornicze i kolorystyczne, nadążają za modą i gustami Klientów.
  • Funkcjonalność
    Ścisły związek z Klientem i świadomość potrzeb gospodarstw domowych sprawiają, że produkty Ariete są synonimem innowacji i funkcjonalności, a także oryginalności na rynku AGD. Najnowocześniejsze technologie zastosowane w procesach produkcji pozwalają uzyskać parametry i cechy produktów, które stają się wzorcowymi dla całej branży artykułów gospodarstwa domowego.
  • Wzornictwo
    Innowacyjność i funkcjonalność są fundamentem filozofii Ariete. Inteligencja, know-how i intuicja ludzi tworzących Ariete jest sekretem jak wprowadzać w życie nowe idee, nadawać im konkretną formę, zaczynając od potrzeb Klientów, rozwijając i tworząc dla nich produkty, które w efekcie wprowadzają nową, lepszą jakość i wiele radości do ich codziennego życia.