Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, beżowy
Witamy w świecie urządzeń Vintage i przedstawiamy kolejny niezwykły sprzęt. Ekspres Ciśnieniowy o mocy 900 W. Zaparzy dla Was kawę pod ciśnieniem 15 BAR. Zaskoczy Cię pod wieloma względami, jak na przykład możliwością zaparzenia kawy zarówno przy użyciu kawy mielonej jak i w podsach ESE. Jego dużym atutem jest możliwość wyjmowania metalowej podstawy co z pewnością ułatwi zachowanie czystości. Pojemnik na wodę ma pojemność 0,9 litra i posiada możliwość wyjmowania zbiornika dzięki czemu w łatwy sposób zachowasz go w czystości.

Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, beżowy

Model: A1389/13

729,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: GRATIS
Newsletter

Świetna kawa z samego rana

Już nie musisz zamykać oczu i wyobrażać sobie zapachu świeżo zaparzonej kawy popijając rozpuszczalną ze sklepu za rogiem. Seria ciśnieniowych ekspresów do kawy z kolekcji Vintage o mocy 900 W sprawi, że smakiem prawdziwej kawy będziesz się rozkoszować każdego dnia.

Szczegóły produktu

A1389/13

Specyfikacja

Wykonanie: stal nierdzewna
Moc [W]: 900 W
W zestawie: 2 wymienne sitka (małe i duże espresso)
pojemnik na wodę
łyżka z miarką i tamperem
Pojemność [l]: 0,9 l
Rodzaj: ciśnieniowy

Szybkie porównanie

Produkt
Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, beżowy Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, beżowy Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, zielony Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, zielony Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, niebieski Ciśnieniowy ekspres kolbowy Espresso Vintage, niebieski
Dostępność
Cena
729,99 zł
729,99 zł
729,99 zł
Opis
Witamy w świecie urządzeń Vintage i przedstawiamy kolejny niezwykły sprzęt. Ekspres Ciśnieniowy o mocy 900 W. Zaparzy dla Was kawę pod ciśnieniem 15 BAR. Zaskoczy Cię pod wieloma względami, jak na przykład możliwością zaparzenia kawy zarówno przy użyciu kawy mielonej jak i w podsach ESE. Jego dużym atutem jest możliwość wyjmowania metalowej podstawy co z pewnością ułatwi zachowanie czystości. Pojemnik na wodę ma pojemność 0,9 litra i posiada możliwość wyjmowania zbiornika dzięki czemu w łatwy sposób zachowasz go w czystości. Witamy w świecie urządzeń Vintage i przedstawiamy kolejny niezwykły sprzęt. Ekspres Ciśnieniowy o mocy 900 W. Zaparzy dla Was kawę pod ciśnieniem 15 BAR. Zaskoczy Cię pod wieloma względami, jak na przykład możliwością zaparzenia kawy zarówno przy użyciu kawy mielonej jak i w podsach ESE. Jego dużym atutem jest możliwość wyjmowania metalowej podstawy co z pewnością ułatwi zachowanie czystości. Pojemnik na wodę ma pojemność 0,9 litra i posiada możliwość wyjmowania zbiornika dzięki czemu w łatwy sposób zachowasz go w czystości. Witamy w świecie urządzeń Vintage i przedstawiamy kolejny niezwykły sprzęt. Ekspres Ciśnieniowy o mocy 900 W. Zaparzy dla Was kawę pod ciśnieniem 15 BAR. Zaskoczy Cię pod wieloma względami, jak na przykład możliwością zaparzenia kawy zarówno przy użyciu kawy mielonej jak i w podsach ESE. Jego dużym atutem jest możliwość wyjmowania metalowej podstawy co z pewnością ułatwi zachowanie czystości. Pojemnik na wodę ma pojemność 0,9 litra i posiada możliwość wyjmowania zbiornika dzięki czemu w łatwy sposób zachowasz go w czystości.
Wykonanie
stal nierdzewna stal nierdzewna stal nierdzewna
Moc [W]
900 W 900 W 900 W
W zestawie
łyżka z miarką i tamperem łyżka z miarką i tamperem łyżka z miarką i tamperem
Pojemność [l]
0,9 l 0,9 l 0,9 l
Rodzaj
ciśnieniowy ciśnieniowy ciśnieniowy
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!