Lista produktów wg marki FACKELMANN

Fackelmann – wyjątkowe akcesoria łazienkowe i kuchenne

Urządzenia i artykuły gospodarstwa domowego to przydatne, a często nawet niezbędne akcesoria w kuchni i łazience. Ułatwiają codzienne czynności oraz funkcje i oszczędzają czas. Najlepiej żeby były sprawdzone i dobrej jakości, dzięki czemu mogą bezproblemowo posłużyć latami.

Niemieckie przedsiębiorstwo Fackelmann GmbH + Co zajmuje się sprzedażą mebli łazienkowych oraz akcesoriów łazienkowych i kuchennych. Jest liderem w segmencie branży łazienkowej i przyborów kuchennych. Znana i ceniona firma oprócz własnych produktów, wśród partnerów ma takie marki jak Lanzet, Badmobil, Zenker, Nirosta, Stoha, Fm Proffesional, DrOetker czy Probus.

Fackelmann rozwój firmy

Firmę założył w 1919 roku Heinrich Fackelmann, agent handlowy zajmujący się sprzedażą produktów żelaznych i akcesoriów do domu. W kolejnym pokoleniu rodzinna firma rozwinęła się w sieć sklepów obejmującą całe Niemcy. W roku 1958 rozpoczęła się produkcja własnych artykułów AGD, w kolejnych latach doszły do nich meble łazienkowe. Kolejne pokolenie Fackelmanów jeszcze bardziej rozwinęło działalność, przedsiębiorstwo przejęło także kilka innych firm.

Marka ma zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji oraz Chinach. W większości państw w Europie i w Hongkongu są oddziały zagraniczne. Rodzina Fackelmann obecnie liczy 39 oddziałów na całym świecie.

Innowacyjne artykuły gospodarstwa domowego

Przedsiębiorstwo stawia na innowacyjność oraz jakość. Każdego roku na rynek wprowadzane są nowe, innowacyjne produkty, które poprawiają i podnoszą jakość życia w domach wielu zadowolonych klientów. Najlepsze podejście do ich obsługi to wartość, do której firma przywiązuje szczególną wagę. Produkty spod tej marki spełniają bardzo wysokie kryteria co do jakości. Mają także niezbędne certyfikaty, dlatego są bezpieczne dla zdrowia.

Od samego początku podstawą działalności była dystrybucja artykułów gospodarstwa domowego, oferująca szeroki asortyment ciekawych i praktycznych produktów. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zapewniło firmie Fackelmann pozycję niekwestionowanego lidera w branży.

Działanie firmy opiera się na nieustannym dążeniu do wyznaczonych celów, a wszystkie działania podporządkowane są odpowiednim rynkom i potrzebom klientów. Flackelmann w każdym sektorze działania firmy stara się wprowadzać innowacje oraz zapewniać kooperatywny i przyjazny styl działania wobec swoich pracowników. Zadowoleni i entuzjastyczni klienci oraz zaangażowani i oddani pracownicy to miara oraz gwarancja trwałego sukcesu marki Flackelmann.