Gymform Fast ABS trenażer mięśni brzucha

Wymarzona sylwetka to cel dla wielu osób, jednak zwykle ciężki do osiągnięcia. Do tego przydałaby się jeszcze dobra forma, najczęściej jednak walka o zrzucenia tłuszczyku z brzuszka nie daje oczekiwanych rezultatów. Czy da się wygodnie i szybko osiągnąć takie efekty? Odpowiedzią jest trenażer Gymform Fast ABS, czyli rewelacyjne urządzenie do ćwiczeń.


Bestseller

Gymform Fast ABS trenażer mięśni brzucha

Model: ND0112

689,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 689,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Trenażer Gymform Fast ABS

Jest to przyjemny, szybki i łatwy sposób na uzyskanie silniejszych mięśni, wąskiej i zgrabnej talii oraz napiętego, płaskiego, szczupłego i wzmocnionego brzucha w zaledwie pięć minut dziennie, w każdym wieku. Widoczne rezultaty można uzyskać bardzo szybko. Trenażer działa na górną, środkową i dolną część brzucha jednocześnie. To skuteczne ćwiczenie dla najlepszych rezultatów oraz trening typu dwa w jednym – spalanie kalorii i ćwiczenie mięśni brzucha. Nie tylko modeluje sylwetkę, ale pomaga schudnąć.

Treningi brzucha są zwykle zbyt ciężkie i nieprzyjemne. Uniesienie górnej i dolnej części ciała jednocześnie to bardzo skuteczny sposób na pracę z mięśniami brzucha. Jednak jest to trudne do wykonania i może nadwyrężyć szyję oraz naciągnąć mięśnie pleców. Przy wykonywaniu brzuszków w rzeczywistości podnosimy aż jedną trzecią swojej masy ciała, nawet nie ćwicząc dolnej części brzucha, a wysiłek idzie na marne. Dodatkowo można odczuwać ból w dolnej części pleców.

Rewolucyjny przyrząd do ćwiczeń

Technologia ciągłego wsparcia ruchu w Gymform Fast ABS chroni cały kręgosłup na komfortowej wyściółce, zabezpieczając plecy przed twardą podłogą. Głowa i szyja są całkowicie podparte. Jest to zaprojektowany przez trenera personalnego rewolucyjny trenażer dolnej części brzucha. Zapewnia komfortowe podparcie i ma wygodne uchwyty. To prosty i bezpieczny sposób na trening.

Można szybko uzyskać wymarzoną formę, bo ćwiczeń nie wykonuje się źle. Uzyskuje się wielokierunkowy opór dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny, dla najszybszych rezultatów. Oznacza to, że przy każdym powtórzeniu angażowane są wszystkie mięśnie brzucha.

Można poprzez skręt nóg, czyli podnosząc kolana na boki, pobudzić do pracy mięśnie skośne, aby je rzeźbić i pozbyć się boczków, których nikt nie lubi. Trenażer nada sylwetce atrakcyjny kształt litery V i pozwoli utrzymać formę. Jest idealny dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie sprawności. Niezależna grupa testerów potwierdza skuteczność Fast ABS. Nawet 12 kilogramów w dół po zaledwie kilku tygodniach ćwiczeń.

Jak ćwiczyć wszystkie mięśnie brzucha jednocześnie

Trenażer dolnej części brzucha przytrzymuje nogi jak trener personalny, co znacznie ułatwia ćwiczenia zarówno dolnej, jak również górnej i środkowej części brzucha bez wysiłku oraz obciążania szyi i pleców. Dzięki temu rezultaty ćwiczeń na trenażerze są jeszcze szybsze. Można trenować cały brzuch z Fast ABS i robić brzuszki angażując wszystkie mięśnie, czyli różne grupy mięśniowe, co można zauważyć i odczuć ćwicząc.

Gdy angażujemy nogi, ćwiczymy wszystkie mięśnie brzucha. Technologia wsparcia ruchu zabezpiecza w 100 % kręgosłup. Uchwyty są dodatkowym wsparciem, pomogą prawidłowo wykonać ćwiczenia, wszystkie ruchy wykonuje się z łatwością. Inne przyrządy do ćwiczeń nie angażują tak skutecznie wszystkich mięśni tułowia, żeby zapewnić szybkie rezultaty w domu, bez chodzenia na siłownię. A jak wiadomo jest to kosztowne i czasochłonne.

Zwykle przy ćwiczeniach nogi są podnoszone w tym samym czasie, aktywowana jest dolna część brzucha, wzmacniany jest tułów i jednocześnie ćwiczone są zginacze stawu biodrowego. To trudne i może nadwyrężać kręgosłup. Trenażer Gymform Fast Abs rozwiązuje wszystkie te problemy, ćwicząc leżymy też na miękkiej, komfortowej wyściółce.

Jak ćwiczyć prawidłowo

Gymform Fast ABS działa szybko, ponieważ skupia się na wszystkich mięśniach tułowia. Jest siedem różnych mięśni, które tworzą brzuch – górna i dolna część brzucha, wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie skośne oraz mięśnie poprzeczne, znajdujące się głęboko. Wszystkie pracują razem, aby ustabilizować całą górną część ciała. Jeśli nie ćwiczymy prawidłowo tych mięśni, zwłaszcza wraz z wiekiem, grawitacja zaczyna zbierać swoje żniwo. Narządy wewnętrzne w jamie brzusznej zaczynają się rozszerzać, tworząc charakterystyczny brzuszek u mężczyzn lub oponkę u kobiet. Tak trudno się ich pozbyć.

Wiele kobiet może nie mieć wystarczającej siły, aby podnieść nogi, zrobić brzuszki czy inne trudniejsze ćwiczenia. Mogą nieprawidłowo wykonać niektóre ćwiczenia na dolną partię brzucha, bez dodatkowego wsparcia lub nadwyrężania dolnej części pleców. Z Fast ABS będą w stanie je wykonywać i mogą być pewne, że uzyskają oczekiwane rezultaty.

Trenażer jest wyjątkowy, bo potrafi połączy głowę i dolną część ciała. Jego działanie skupia się na dolnej partii brzucha, która jest tak problematyczna dla mężczyzn. To urządzenie pomaga im osiągnąć to, co chcą.

Trenażer domowy

Wzmocnienie tułowia to sposób na uniknięcie bólu pleców i pozostanie aktywnym, bez względu na wiek. Fast ABS zmienia wygląd, samopoczucie, zdolności fizyczne i całe życie na takie, jakie pragniemy. Ubrania lepiej leżą, stajemy się młodsi, sprawniejsi i zwinniejsi oraz zadowoleni z wyglądu. Możemy być bardziej aktywni i chętni do spotkań z rodziną i znajomymi, zmieniając styl życia.

Z Fast ABS w ciągu jednego miesiąca można zejść o co najmniej dwa rozmiary w dół. A najlepsze, że zajmuje to tylko pięć minut dziennie. To urządzenie, które pomaga mieć płaski brzuch i mocniejszy, zdrowszy tułów. Kiedy wykonujemy właściwe rzeczy dla naszego ciała, uwalniamy energię i witalność, aby czerpać z życia jak najwięcej.

Fast ABS szybko się składa, co ułatwia przechowywanie w szafie lub pod łóżkiem. Nie potrzeba walczyć z ćwiczeniami brzucha lub maszynami na siłowni, gdzie nigdy nie widać rezultatów. Wystarczy domowy trenażer, który zastąpi trenera personalnego. Wygoda oraz prosty i łatwy trening w zaciszu własnego domu oraz jego szybkie rezultaty to powody, żeby kupić trenażera.

Szczegóły produktu

ND0112

Specyfikacja

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-130 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-195 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.