eZwell Remedy Massage System

System masaż zapewnia korzyści terapeutyczne dla ciała i umysłu.

System masażu eZwell Remedy to rewolucyjny domowy system masażu, który oferuje wibrację, masaż i terapię ciepłem. Stosowany jest w celu poprawy krążenia krwi, złagodzenia bólu mięśni, stawów oraz zmniejszeniu stanów zapalnych. Dodatkowo terapia wibracyjna pomaga odprężyć się, co korzystnie działa na układ nerwowy, pozwalając mięśniom na pełen relaks.  Ciepło podczerwieni wnika głęboko w ciało dając uczucie odprężenia, zmniejszenie bólu i sztywności stawów oraz poprawę krążenia. System zawiera warstwę pianki z pamięcią kształtów.

Wersja Normal:

 • 8 silników masujących
 • 3 panele grzewcze

Wersja Large:

 • 10 silników masujących
 • 4 panele grzewcze


eZwell Remedy Massage System


659,99 zł

Wybierz Rozmiar

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 659,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

eZwell Remedy Massage System

System masaż zapewnia korzyści terapeutyczne dla ciała i umysłu.

System masażu eZwell Remedy to rewolucyjny domowy system masażu, który oferuje wibrację, masaż i terapię ciepłem. Stosowany jest w celu poprawy krążenia krwi, złagodzenia bólu mięśni, stawów oraz zmniejszeniu stanów zapalnych. Dodatkowo terapia wibracyjna pomaga odprężyć się, co korzystnie działa na układ nerwowy, pozwalając mięśniom na pełen relaks.  Ciepło podczerwieni wnika głęboko w ciało dając uczucie odprężenia, zmniejszenie bólu i sztywności stawów oraz poprawę krążenia. System zawiera warstwę pianki z pamięcią kształtów.

Wersja Normal:

 • 8 silników masujących
 • 3 panele grzewcze

Wersja Large:

 • 10 silników masujących
 • 4 panele grzewcze

eZwell Remedy Massage – System masaż 

Różnego pochodzenia bóle, sztywność mięśni i ciała, obrzęki lub drętwienie czy problemy z poruszaniem się i ze snem. To dolegliwości wielu osób. Ciało staje się mniej elastyczne, ogranicza się aktywność. Do tego może dochodzić ciągłe zmęczenie, czy choćby zły nastrój. Jak wiadomo na różne przypadłości mogą pomóc masaże. Te profesjonalne są jednak kosztowne, a wyjścia na nie czasochłonne. Czy jest prostszy sposób na różne problemy zdrowotne? Rozwiązaniem jest system masażu Remedy Massage firmy eZwell, który zapewnia niesamowite korzyści terapeutyczne dla ciała oraz umysłu, i to w zaciszu własnego domu.

Wiele osób boryka się z najróżniejszymi dolegliwościami zdrowotnymi. Bóle i bolesność w różnych miejscach, napięte mięśnie szyi i ramion, drętwienie, wyczerpanie i zestresowanie czy problemy z poruszaniem się. Brak jest czasu, czy nawet chęci, żeby wybrać się na masaż, który mógłby pomóc w złagodzeniu tych problemów. Wykonanie domowego masażu bywa niewygodne i męczące. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Okazuje się, że odpowiedzią może być wyjątkowy system masażu, dzięki któremu wystarczy się położyć, żeby wykonać terapeutyczny zabieg. Dla poprawy zdrowia i samopoczucia.

Korzyści dla ciała i umysłu

Remedy Massage eZwell to System masażu wibracyjnego z terapią shiatsu i terapią ciepłem. Dodatek shiatsu sprawia, że jest to masażer różniący się od innych. To swego rodzaju potrójna dawka doznań, która pozwala wykonać zabiegi poprawiające zdrowie ciała i umysłu we własnym domu, a także zmniejszyć stres i polepszyć samopoczucie. Zapewnia takie korzyści terapeutyczne jak:

 • Poprawa oraz zwiększenie krążenia krwi.
 • Polepszenie mobilności.
 • Łagodzenie bólu, obrzęków i sztywności.
 • Rozluźnienie napiętych i sztywnych mięśni.
 • Zmniejszenie przewlekłego i ostrego bólu oraz bolesności mięśni i stawów.
 • Zmniejszanie stanu zapalnego.
 • Zmniejszenie stresu i promowanie relaksu oraz lepszego snu.
 • Relaks układu nerwowego.

Trzy terapie w jednej

Ten kompaktowy i prosty w użyciu system to łatwy oraz skuteczny sposób na pobudzenie krążenia, zmniejszenie bólu mięśni i na stres. Massage System może odmieniać ciało oraz umysł, Niezależnie od tego, czy chodzi o relaks podczas czytania książki, czy złagodzenie napięcia w mięśniach po długim i stresującym dniu w pracy. Remedy jest pierwszym systemem terapeutycznym łączącym antygrawitację oraz potrójne działanie masażu, wibracji i ciepła:

 • Wyjątkowe efekty terapii wibracyjnej na całej powierzchni.
 • Kojące ciepło podczerwieni.
 • Ukierunkowany masaż Shiatsu głębokich tkanek.

Masaż wibracyjny

Terapia wibracyjna jest wykorzystywana przez terapeutów dla zwiększenia krążenia i przepływu krwi, żeby przynieść ulgę mięśniom i stawom całego ciała. Do pomocy w zmniejszaniu bólu oraz stanów zapalnych i zwiększaniu ogólnej mobilności. Pomaga rozluźnić włókna mięśniowe i tkanki oraz uwolnić ból. Oprócz tego wibracje rozluźniają układ nerwowy, co ma kojące i uspakajające działanie na mięśnie, pobudza zmysły i zapewnia wspaniałe uczucie. Projektanci eZwell zastosowali tą technologię w swoim rewolucyjnym Systemie Remede. Silniki wibracyjne mają koraliki, które poruszają się dla zapewnienia efektów od stóp do głów.

Terapia ciepłem

Ciepło podczerwone w odróżnieniu od zwykłego ciepła wnika w ciało i mięśnie głębiej, przynosząc ukojenie. Działając na ciało może przynosić dużo korzyści jeśli chodzi o ogólny stan zdrowia. Pomaga w złagodzeniu bólów mięśni i stawów oraz gojeniu tkanek. Pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne dla lepszego przepływu krwi. Dzięki ciepłu i wibracjom mięśnie oraz tkanki są bardziej rozluźnione, więc masaż może docierać i działać głębiej. Takie połączone działanie relaksuje i rozluźnia całe ciało, które ten system obejmuje. Dzięki Remedy można zapewnić sobie uczucie niesamowitego masażu, ulgę i korzyści zdrowotne w dowolnym momencie.

Masaż Shiatsu

Poduszka Ultra Shiatsu do masażu głębokich tkanek została zaprojektowana tak, żeby naśladować ruchy masażysty. Sięga głęboko na obszary całego ciała, przynosi natychmiastową ulgę dla głowy i szyi. Działa na napięte węzły oraz zmęczone mięśnie, łagodząc, sztywność napięcie oraz ból i dając uczucie relaksu. Wibracje rozluźniają nerwy, więc masaż shiatsu może docierać głębiej do mięśni. Poduszkę można przesuwać w różne miejsca, żeby łagodzić ból pleców czy rwy kulszowej, używać na biodrach lub dla złagodzenia obolałych i zmęczonych stóp. Połączenie wszystkich trzech terapii – wibracji, ciepła i Shiatsu z antygrawitacją zapewnia wyjątkowe uczucie.

Unikalna technologia zero G

Niektóre systemy do masażu bywają twarde i niewygodne do leżenia. Remedy Massage eZwell wykorzystuje antygrawitacyjną technologię zero G, która rozprasza ciężar ciała i usuwa punkty nacisku. Dzięki temu zapewnia najlepszy komfort dla całego ciała, symulując uczucie nieważkości. Sekret Systemu tkwi w miękkiej, pluszowej i głębokiej piance z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do ciała. Przyjemnie otula ciało i daje poczucie zerowej grawitacji. Wibracje dotykają wszystkich miejsc, które potrzebują odprężenia, a ciepło podczerwone koi całe ciało.

Komfortowy i trwały system do domowego masażu

Remedy Massage System to wyjątkowo prosta odpowiedź na problemy zdrowotne. Inżynierowie eZwell wytwarzają najlepsze produkty z wysokiej jakości, trwałych materiałów, dla zapewnienia maksymalnego komfortu. Wystarczy położyć się na macie, żeby otrzymać przełomowe, poprawiające życie zabiegi. Nadaje się do użytku na podłodze, łóżku, sofie lub w ulubionym fotelu, z łatwością można stosować go w domu. Dodatkowo przenośna konstrukcja oznacza, że można go zabrać ze sobą wszędzie, do biura w podróż i na wakacje. Do zestawu dołączona jest wygodna torba.

Masaż dopasowany do preferencji

Remedy Massage System ma 5 wstępnych ustawień, czyli programów masażu stworzonych przez ekspertów eZwell. Od pulsowania, rolowania i ugniatania po intensywne masaże. Oferuje 3 regulowane poziomy intensywności, które można wybrać do swoich preferencji. Sesję pozwala ustawić pilot zdalnego sterowania. Różne ustawienia pozwalają wykonać masaż całego ciała, albo odizolować szyję, plecy, odcinek lędźwiowy czy nogi. Materac w wersji mniejszej ma 8 strategicznie rozmieszczonych po całej powierzchni silników masujących i 3 panele grzewcze. W wersji dużej 10 silników i 4 panele. Poduszka masująca z ogrzewaniem i masażem Shiatsu ma 6 głowic masujących. Można ją też używać osobno, bez materaca.

Szczegóły produktu

EZW28614N

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Moc Normal: DC 12V 2,5A - 30W / Moc Large: DC 12V 3A - 36W
Liczba programów: 5
Poziom intensywności: 3

Specyficzne kody

ean13
8717931728614

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.