Lista produktów wg marki Saturn

Saturn – producent sprzętu AGD

Urządzenia gospodarstwa domowego to szeroka gama produktów, które służą do wykonywania przeróżnych domowych prac i czynności. Niektóre są całkowicie niezbędne w codzienności, inne mogą pełnić dodatkowe funkcje ułatwiające niektóre zadania. W każdym przypadku najważniejsze jest, żeby sprzęt AGD był dobrej jakości, wytrzymały i praktyczny, tak aby nie tylko spełniał swoją rolę, ale i posłużył przez długie lata.

Takie właśnie są urządzenia gospodarstwa domowego spod marki Saturn Home Appliances, światowego producenta i dystrybutora sprzętu oraz artykułów gospodarstwa domowego. Jest to firma, która w pierwszej kolejności stawia na wysoką jakość oraz funkcjonalność swoich produktów, nie zapominając przy tym o wyjątkowo atrakcyjnym designie i przystępnej cenie. Firma Saturn działa już od blisko 25 lat, co może tylko świadczyć o ogromnym doświadczeniu i pozwala oferować tylko sprawdzony sprzęt AGD.

Artykuły gospodarstwa domowego Saturn Home Appliances

Choć główna siedziba firmy Saturn Home Appliances mieści się w Pradze w Czechach, to posiada ona swoje filie i przedstawicielstwa w Polsce, na Ukrainie i Węgrzech, w Rumuni, Rosji, Arabii Saudyjskiej oraz w krajach Afryki. Oprócz wymienionych państw, artykuły gospodarstwa domowego Saturn cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem w wielu innych państwach na południu i wschodzie Europy, co tylko potwierdza jakość i przydatność sprzętu AGD tej marki.

Holding oprócz własnej produkcji, posiada także dużą i dobrze zorganizowaną sieć dealerów. W mieście Kaney na Ukrainie funkcjonuje fabryka pralek półautomatycznych małogabarytowych Kupava. Niedaleko miasta Czerkasy działa druga fabryka sprzętu AGD i RTV. Artykuły gospodarstwa domowego marki Saturn są produkowane także w najlepszych fabrykach w Turcji, Chinach i na Tajwanie. W sumie Saturn Home Appliances oferuje ponad 450 artykułów w 57 kategoriach.

Profesjonalny sprzęt AGD

Dlaczego warto wybrać sprzęt AGD Saturn? Urządzenia i artykuły gospodarstwa domowego tej marki cechuje dobry stosunek jakości do przystępnej ceny, wszystkie posiadają pełną, dwuletnią gwarancję. Asortyment jest stale modernizowany, a design ulepszany. Kontrola jakości urządzeń domowych Saturn stawia markę na wysokiej pozycji wśród konkurentów na rynku.

Co wyróżnia artykuły domowe Saturn? Firma oferuje szeroki asortyment produktów AGD o wysokiej jakości charakterystyce technicznej, co zaowocowało uzyskaniem wielu wyróżnień. Saturn Home Appliances otrzymał tytuły „Lider branży”, „Wyższa próba” czy „Ulubiona marka”.

Ze względu na wszystkie te atuty, wybraliśmy firmę Saturn na naszego partnera i oferujemy szeroką gamę sprzętu AGD tej firmy.