Lista produktów wg marki AURORA

AURORA – artykuły gospodarstwa domowego

Artykuły gospodarstwa domowego niezwykle ułatwiają codzienne czynności w zakresie różnych funkcji. To praktyczny i przydatny sprzęt AGD, dobrze jeśli jest wysokiej jakości, dzięki czemu może bezproblemowo posłużyć latami. Z chęci zapewnienia właśnie takich urządzeń swoim rodakom, powstała firma AURORA.

Marka AURORA znana jest z wysokiej jakości sprzętu AGD. Założycielem firmy był pochodzący z byłego ZSRR uchodźca, człowiek energiczny i młody. Ze względu na sytuację oraz standard życia w ojczyźnie marzył o tym, żeby polepszyć życie rodaków w kwestii codziennych czynności domowych. Tak powstała i ukształtowała się koncepcja, cel działania i misja firmy, czyli zapewnienie Rosjanom możliwości korzystania z wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego.

Nazwa nawiązuje do mitologii i świtu, na logo marki AURORA wybrano symbol przypominający żagiel, co odnosi się do pragnienia lepszego życia, wyruszenia w stronę początku nowego życia i światła.

Obecnie główna siedziba firmy mieści się w czeskiej Pradze, co znacznie ułatwia logistykę oraz komunikację firmy AURORA z jej partnerami w całej Europie.

Sprzęt AGD AURORA

Co wyróżnia artykuły gospodarstwa domowego AURORA? Założeniem do działania jest to, żeby urządzenia AGD tej marki pomogły dbać o dom i kuchnię. Dzięki temu realizuje się jej misja, czyli umożliwienie każdemu spędzania z rodziną i znajomymi większej ilości czasu, cieszenie się życiem i znalezienie czasu na własne zainteresowania.

Dlatego sprzęt AGD AURORA projektowany i produkowany jest z myślą o konsumentach i klientach. Urządzenia także są wciąż unowocześniane dzięki ich modyfikacji pod potrzeby klientów. To właśnie one i sam klient są kluczowym oraz integralnym elementem strategii rozwoju marki. Wszystkie urządzenia AGD AURORA są synonimem wprowadzenia w życie marzeń oraz nadziei o wygodniejszym życiu i korzystaniu z niego oraz posiadaniu większej ilości czasu i przyjemności w życiu.

Dlaczego warto wybrać sprzęt AGD AURORA? Marka zwraca uwagę na to jakie są nowe potrzeby w kwestii zapotrzebowania w każdym aspekcie życia, a także jakie nowinki rynkowe się pojawiają, starając się od razu odpowiadać na oczekiwania.

Wszystkie nowe urządzenia gospodarstwa domowego wychodzące spod marki są szczegółowo opracowywane oraz sprawdzane w wielu aspektach. Dla tej firmy ważne jest bezpieczeństwo, użyteczność, ekologia oraz to, żeby dla każdego urządzenia AGD AURORA były dostępne.

Dlatego też w naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów gospodarstwa domowego marki AURORA, naszego partnera.