Lista produktów wg marki Bitz

Bitz

Duńska marka Bitz to producent przede wszystkim naczyń kuchennych. Założycielem powstałej w 2015 firmy jest dietetyk Christian Bitz. W 2016 roku wraz z firmą F&H wprowadził na rynek zastawę stołową o tej samej nazwie. Marka powstała z zamiłowania do zdrowego i pięknego życia. Christian Bitz chciał zwrócić uwagę na ile ważne jest przygotowywanie zdrowych posiłków i celebrowanie ich spożywania. Funkcjonalność oraz design w stylu skandynawskim Bitz łączy ze świetnej jakości materiałami. Naczynia kuchenne są produkowane z różnych struktur oraz kolorów, ale też z nastawieniem na komfort codziennego użytkowania.

Estetyka posiłków

Podstawą rozwoju marki była wiedza Christiana Bitza o zdrowiu, którą zdobywał jako badacz, autor i wykładowca z dziedziny prawidłowego odżywiania. Tym kierował się przy tworzeniu swoich projektów. Christian Bitz skupia się na zdrowych proporcjach. Naczynia Bitz są zaprojektowane tak, żeby łatwiej serwować takie porcje, które sprzyjają dobremu samopoczuciu. Ideą pierwszej, zgrabnej zastawy stołowej było to, aby prościej i przyjemniej można prowadzić zdrową codzienność, czyli jeść wolniej i bardziej świadomie. Prosta. a zarazem wyrafinowana zastawa stołowa to inspiracja do spędzania więcej czasu przy stole. A także do tego, że posiłek powinien być przyjemnością dla wszystkich zmysłów.

Naczynia kuchenne Bitz

Naczynia kuchenne Bitz to przede wszystkim wysokiej jakości ceramika. Zastawy stołowe składają się z różnej wielkości talerzy, kubków, filiżanek i miseczek. Naczynia są nie tylko funkcjonalne. Przyciągają uwagę harmonijnymi kształtami oraz prostotą, ale w oryginalnym wydaniu. Wprowadzone do strefy jadalnianej, wyróżniają się pięknym stylem wykonania. Większość naczyń ceramicznych to połączenie dwóch kolorów, niekiedy z nieregularnymi wzorami. Jednymi z oryginalniejszych naczyń kuchennych Bitz są okrągłe i prostokątne talerze płaskie oraz głębokie. Niebanalne wzory i kolory od razu zwracają uwagę. Nie mniej dokładnie wykończone są piękne filiżanki, a także kubki, salaterki oraz półmiski.

Akcesoria kuchenne

Marka Bitz to także akcesoria kuchenne będące połączeniem szkła i ceramiki. Oprócz kamionki, pojawiają się również naczynia i dodatki z porcelany oraz stali nierdzewnej. Atutem wszystkich naczyń i akcesoriów Bitz jest znakomita jakość oraz wysokogatunkowe materiały. Produkty są wykonane z ogromną starannością. Zachwycają kształtami i różnymi wariantami kolorystycznymi. Choć wzornictwo wydaje się być stonowane, to jednocześnie wygląda na wyszukane. Oprócz naczyń kuchennych, w ofercie marki Bitz jest duży wybór naczyń szklanych i sztućców. Komplety sztućców występują w kolorystyce mosiężnej, srebrnej i czarnej. Naczynia z kolorowego szkła to stylowe kieliszki, szklanki, butelki oraz wazony. Bardzo trwałe szkło cechuje wyjątkowa estetyka. Bizt to również przydatne akcesoria i przybory kuchenne jak różne pojemniki, stojaki na ręczniczki, młynki do soli i pieprzu, podkładki czy sosjerki. Dekoracyjne wazony z kamionki oraz czajniczki prezentują się pięknie. Mają ciekawe kształty i wyszukane formy. Bitz to także świeczniki oraz bardzo efektowne doniczki.