Lista produktów wg marki HUSLA

Husla – wyposażenie kuchni

Akcesoria i urządzenia kuchenne to coś, co jest niezbędne w gotowaniu i wykonywaniu wielu codziennych czynności. Najlepiej żeby to były innowacyjne i funkcjonalne produkty do kuchni wysokiej jakości. Takie właśnie są akcesoria kuchenne firmy Husla, która z zaangażowaniem oraz pasją tworzy dla swoich klientów wyjątkowe wyroby.

Husla to polska firma, która produkuje funkcjonalne, innowacyjne i ergonomiczne urządzenia kuchenne. Kolekcje akcesoriów i naczyń w skandynawskim stylu marki Husla to produkty do kuchni wytwarzane z ogromną starannością i uwagą na każdym etapie produkcji, z dbałością o dobór odpowiednich materiałów. Filozofia działania tej marki to piękne produkty kuchenne o unikalnym wyglądzie połączonym z funkcjonalnością, ergonomią i estetyką. Są dopracowane do perfekcji, z naciskiem na design i funkcjonalność oraz najwyższą jakość nawet najmniejszego detalu.

Firma skupia się na tym, aby osiągać bardzo wysoką jakość, która w kilku działach jest weryfikowana. W Husla nie zapomina się przy tym o przestrzeganiu restrykcyjnych norm technologicznych oraz ekologicznych.

Produkty do kuchni najwyższej jakości

Najwyższa jakość materiałów z których wykonywane są akcesoria kuchenne i urządzenia do kuchni, połączona z drobiazgową precyzją skutkuje zadowoleniem klientów. Wszystko zaczyna się od projektów graficznych, gdzie specjaliści od wyglądu kreują produkt. Produkcja odbywa się na nowoczesnych i zaawansowanych urządzeniach. Nawet opakowania produktów do kuchni Husla planują światowej klasy projektanci.

Motywacją do działania w firmy Husla jest to, żeby produkty i akcesoria do kuchni zdobiły kuchnie ich klientów, jednocześnie wnosząc do nich nową jakość, oraz żeby przysparzały mnóstwo wyjątkowych doznań kulinarnych.

Akcesoria kuchenne Husla

Tradycyjne i elektryczne czajniki Husla to najbardziej znane urządzenia kuchenne tej marki. Mają elegancki i nowoczesny design z elementami drewnianymi lub drewnopodobnymi. Są wygodne w użyciu i praktyczne, te elektryczne działają bardzo szybko i są energooszczędne.

Patelnie Husla wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są wygodne w użytkowaniu dzięki silikonowym uchwytom. Nieprzywierająca powłoka zapewnia wygodę i czystość.

Zestaw aluminiowych naczyń kuchennych to garnki, rondel i patelnia z ergonomicznymi uchwytami drewnopochodnym, mają nieprzywierającą powierzchnię i szklane pokrywki.

Noże kuchenne Husla w zestawach wykonane są ze stali nierdzewnej i mają drewnopochodne elementy. Do kompletu przydadzą się drewniana deska do krojenia Husla, chlebaki i różne pojemniki do przechowywania.

Ceramika Husla to piękne akcesoria jak maselniczki, cukierniczki, dzbanki, patery, solniczki i pieprzniczki z elementami drewnianymi, są też młynki do kawy i drewniane do pieprzu. Kolejne akcesoria kuchenne Husla to tarka, stojak na ręczniki i przybory kuchenne w zestawach.