• -20,00 zł
  • Zniżka 20,00 zł
Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Piękna, promienna skóra bez niedoskonałości to marzenie wielu osób, które borykają się z problemami skórnymi. Zatkane pory, zaskórniki i pryszcze spędzają sen z powiek nie tylko nastolatkom. Wyglądają nieciekawie i nieestetycznie, obniżają poczucie własnej wartości oraz wpływają na relację z innymi ludźmi.

Tylko teraz -20 zł rabatu

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Model: M17892

Cena regularna 119,99 zł 99,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Kosmetyki i maści na problemy skórne nie zawsze działają, a na efekty trzeba zwykle długo czekać. Ciągłe wizyty u kosmetyczki są czasochłonne i kosztowne. Czy jest skuteczny sposób na pozbycie się zaskórników i pryszczy? Odpowiedzią jest Derma Suction urządzenie do usuwania wągrów, pryszczy i zaskórników.

Jak pozbyć się pryszczy i zaskórników w domu

Jak skutecznie pozbyć się zaskórników i pryszczy? Derma Suction to rewelacyjne urządzenie do usuwania zaskórników, zanieczyszczeń i martwego naskórka. Nareszcie jest prosty i skuteczny sposób na oczyszczanie twarzy w domu. Derma Suction działa wyjątkowo szybko, więc bez większego wysiłku usunie wągry, zaskórniki i pryszcze, martwe komórki skóry, brud i resztki makijażu oraz oczyści zatkane gruczoły łojowe. Głęboko oczyszczona skóra wygląda promiennie, a niedoskonałości znikają. Efekt działania urządzenia do oczyszczania skóry twarzy to natychmiastowo widoczne mniej zanieczyszczeń, skóra jest z nich oczyszczona łatwo i szybko. Bez wysiłku można pozbyć się niedoskonałości, a gruczoły łojowe i pory są oczyszczone. Urządzenie na zaskórniki stymuluje i pobudza skórę, nadając jej w efekcie promienny, świeży i miękki wygląd. Urządzenie do usuwania pryszczy i zaskórników można nawet zabrać ze sobą w podróż czy na wakacje, ponieważ Derma Suction jest wyjątkowo mała, ma kompaktową budowę i jest bezprzewodowa. Dodatkowo to urządzenie na zaskórniki jest łatwe w czyszczeniu.

Urządzenie do usuwania zaskórników i pryszczy – jak działa

Jak działa urządzenie do oczyszczania twarzy? Działanie urządzenia Derma Suction opiera się na nowatorskiej, działającej z wielką siłą, rewolucyjnej technologii próżniowej. Dzięki temu skutecznie usuwane są wszelkie niedoskonałości skóry. To z jednej strony łagodny, a z drugiej skuteczny i pełny domowy zabieg na twarz. To urządzenie do oczyszczania twarzy ma cztery różne przystawki, do wyboru są też dwa poziomy ssania z możliwością indywidualnej regulacji. Pierwszy z nich czyści skórę powierzchniowo, drugi służy do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń. Dzięki takiemu połączeniu skóra jest idealnie oczyszczona i ma nieskazitelny wygląd. Najlepszy efekt w usuwaniu zanieczyszczeń można uzyskać jeśli najpierw zastosuje się parówkę parownikiem lub gorącym ręcznikiem. Dzięki temu pory się otwierają i można skutecznie usuwać zaskórniki i pryszcze. Zależnie od potrzeb należy następnie wybrać odpowiednią przystawkę i założyć na Derma Suction. Kolejny krok w oczyszczaniu twarzy to wybór poziomu ssania, najlepiej zacząć od najniższej mocy. Urządzenie do usuwania zaskórników trzeba przesuwać dokładnie po skórze twarzy w jedną i drugą stronę. Nakładki nadają się do różnych części ciała, funkcja odrywania ma dźwiękowe potwierdzenie.

Szczegóły produktu

M17892
4.75 / 5
rating
(4 opini)
Filtruj recenzje
(3)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Polecam
rating
2021-11-23
5
Izabela
Testuje od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, sprawdza się.
Aneta
rating
2021-12-13
5
Derma
Spełnia swoją funkcje, polecam. Do tego szybka i darmowa dostawa na plus.
Ola
rating
2022-02-01
5
Polecam zakup
Szybka dostawa.
Justyna
rating
2022-05-05
4
Używam codziennie
Pory faktycznie są troche zmniejszone, ale trzeba kilka sesji zrobić żeby widzieć efekty. Ogólnie polecam ale też bez cudów