Jade Pan Casserole
 • Jade Pan Casserole
 • Jade Pan Casserole
 • Jade Pan Casserole
Zapisz się do newslettera

Jade Pan Casserole garnek 24 cm

Model: D0409

Przyrządzaj ulubione dania oszczędzając czas i energię dzięki Jade Pan Casserole. Dzięki wykorzystaniu specjalnej powłoki, zapobiega ona przywieraniu potraw do ich powierzchni, pozwalając na optymalną obróbkę i nadaniu dealnej konsystencji.

Co wyróżnia garnek Jade Pan Casserole?

 • Dwa solidne uchwyty.
 • Bardzo łatwy w czyszczeniu.
 • Pasuje do każdego rodzaju kuchenki i płyty grzewczej.
 • Wykonany z kutego aluminium, wytrzymały na zarysowania.
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Jade Pan Casserole Jade Pan Casserole garnek 24 cm
189,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Garnek Jade Pan Casserole

Masz dość garnków, które uniemożliwiają uzyskanie odpowiednie konsystencji Twoich ulubionych dań z powodu przylegania do powierzchni? Zatem nieprzywierający garnek Jade Pan Casserol to naczynie, którego nie powinno zabraknąć w Twojej kuchni! Dzięki specjalnej powłoce nieprzywierającej, podczas codziennego gotowania zróżnicowanych potraw możesz zadbać o ich doskonałą konsystencję i równomierną obróbkę. Co więcej, wydobędziesz z nich też maksimum wartości odżywczych dzięki braku konieczności stosowania oleju, oliwy lub masła. Kluczową zaletą Jade Pan Casserole to trwałość na długi czas, którą odczujesz nie tylko przy pierwszym i setnym gotowaniu, ale i po wielu, wielu latach!

W czym tkwi sekret trwałości garnka Jade Pan Casserole?

Garnek Jade Pan Casserole został zaprojektowany przede wszystkim pod kątem wygody przyrządzania dowolnego rodzaju dań. Tworząc go wzięto też pod uwagę czynniki najsilniej narażające tego typu naczynia na zużycie i przyspieszoną utratę swoich właściwości. Uniemożliwiająca przywieranie oraz niewymagająca stosowanie oleju powłoka, niweluje ryzyko wytrącania nadmiaru tłuszczów i soków, które w trakcie obróbki potrawy tworzą coraz grubszą skorupę. Gdy danie jest gotowe, zwykły garnek wymaga wyjątkowo dokładnego czyszczenia i skrobania, podczas którego jest on narażony na otarcia i rysy. Jade Pan Casserole uniemożliwia pojawianie się takich mikrouszkodzeń, czego zasługą jest powłoka odporna na uszkodzenia. To oznacza dłuższą trwałość!

Uniwersalny garnek dla wymagających

Jade Pan Casserole powstał z uwzględnieniem wyjątkowo zróżnicowanych potrzeb. Co za tym idzie, możesz go wykorzystywać do gotowania, duszenia i wszystkiego innego, czego dusza zapragnie. Każde z nich łatwo nabierze pożądanej konsystencji dzięki szybko nagrzewającej się powierzchni, która równomiernie rozprowadza oraz utrzymuje odpowiednią temperaturę. Zasługę ma tutaj korpus wykonany z wysokiej jakości kutego aluminium.

Garnek na uniwersalne potrzeby

Kuchnia kuchni nierówna, a poszczególne elementy wyposażenia w zależności od domu lub mieszkania mogą się znacznie różnić. Z tego względu, garnek Jade Pan Casserole zostały dostosowany do użytkowania na każdej kuchence i płycie grzewczej. Pozwala to bezpiecznie korzystać z ich właściwości, niezależnie od tego, gdzie aktualnie chcesz przyrządzić smaczne i pełnowartościowe danie.

Do jakich kuchenek pasuje garnek Jade Pan Casserole?

 • Kuchenki indukcyjne.
 • Kuchenki gazowe.
 • Płyty elektryczne.
 • Płyty ceramiczne.

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.