Każdy uwielbia pięknie zadbany ogród i podwórko, ale aby uzyskać taki efekt trzeba przycinać żywopłoty i krzewy, czyścić rabaty i dbać o schludny wygląd trawy. Ręczne podkaszarki i nożyce wymagają użycia siły i trzeba je ostrzyć. Elektryczne są mało wygodne, bo przewód bywa za krótki i plącze się pod nogami. Narzędzia spalinowe są niewygodne, głośne i mało przyjazne dla środowiska. Czy jest prostszy oraz łatwiejszy sposób na to, żeby podwórko i ogród wyglądały świetnie przez cały czas? Teraz to jest możliwe dzięki narzędziu jakim są akumulatorowe nożyce do żywopłotów i krzewów Starlyf 2 in 1 Hedger.


Starlyf 2 in 1 Hedger akumulatorowe nożyce do żywopłotów i krzewów

Model: HND0437

299,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Narzędzia do pielęgnacji ogrodu, trawy i żywopłotu bywają niezbyt praktyczne w użyciu. Przy ręcznych nożycach i podkaszarkach trzeba się namęczyć, a przy elektrycznych zawsze przeszkadza przewód.

Spalinowe są ciężkie i głośne. Trzeba jednak używać jakichś narzędzi, żeby mieć piękny i zadbany ogród, trawnik oraz podwórko. Co zrobić żeby łatwiej niż standardowo uzyskać taki efekt? Wystarczy zaopatrzyć się w lekkie i bezprzewodowe, akumulatorowe narzędzie do przycinania krzewów oraz żywopłotów i trawników.

Bezprzewodowe narzędzie do przycinania

Starlyf 2-in-1 Hedger to rewelacyjne, akumulatorowe nożyce do przycinania oraz formowania krzewów i żywopłotów oraz do porządkowania trawnika. To dwa niesamowite narzędzia do pielęgnacji ogrodu w jednym.

Są ergonomiczne, lekkie i niezwykle wydajne. Wykonają cała ciężką pracę oraz większość zadań ogrodowych w łatwy i szybki sposób. Nożyce są bardzo proste w obsłudze oraz konserwacji i ważą niecały kilogram. Dzięki nim można przycinać żywopłoty i krzewy jak profesjonalista oraz kształtować i rzeźbić jak artysta.

Ergonomiczne, lekkie, wydajne

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu - 2 w 1 to niezawodne i wydajne narzędzie ogrodowe, które poradzi sobie z różnymi pracami. Wygodny uchwyt ułatwia obsługę nożyc jedną ręką. Bezprzewodowa, trwała konstrukcja w połączeniu z lekkością i ergonomią sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego ogrodnika, które sprosta każdemu zadaniu.

Świetnie sprawdza się w utrzymaniu ogrodu i trawnika. Starlyf 2-w-1 Hedger przycina nadmiar trawy, kształtuje i przycina zarośnięte żywopłoty, a także gałęzie, grube krzewy i mniejsze krzaki.

Parametry i cechy

Narzędzie 2 w 1 Starlyf 2 in 1 Hedger charakteryzuje się następującymi parametrami:

  • Lekka konstrukcja z ergonomicznym uchwytem.
  • Bezprzewodowe użytkowanie.
  • Wysuwany uchwyt i kółka.
  • Konstrukcja z 2 trybami przycinania.
  • Szerokość cięcia nożyc do trawy 7,6 cm.
  • Długość cięcia nożyc do żywopłotu 12 cm.
  • Poziom ciśnienia akustycznego (LPA): 74,9 dB
  • Poziom mocy akustycznej (LWA): 84,6 dB (A).
  • Wibracje: 2,845 m/s².
  • Akumulator 3,6 V.

2 narzędzia w 1, wymienne ostrza

Nożyce 2 w 1 Starlyf Hedger wyposażone są w dwa tryby przycinania, czyli system wymiennych ostrzy, które z łatwością przekształcają narzędzie z nożyc do trawy w nożyce do żywopłotu. Ostre jak brzytwa ostrza zapewniają wyjątkowo czyste cięcie za każdym razem.

Zarówno 10-centymetrowe ostrze do cięcia trawy, jak i 15-centymetrowe ostrze nożyc do żywopłotu, są wykonane z wytrzymałej stali, co zapewnia niezawodną i długotrwałą precyzję działania. Przełączanie między ostrzami jest niezwykle łatwe oraz szybkie. Wystarczy obrócić zatrzask, zmienić ostrze i gotowe.

Niezawodna i długotrwała precyzja

Nożyce są na tyle kompaktowe, że pozwalają dotrzeć do ciasnych i trudno dostępnych miejsc, także dzięki wysuwanemu uchwytowi i kółkom. Bez kabli i przedłużaczy. Wszędzie tam, gdzie większe urządzenia oraz kosiarki nie dają rady i nie mogą dotrzeć.

Na rabatach, przy linii ogrodzenia czy przy krawędziach chodnika żeby wyglądały idealnie, żeby uzyskać czysty i zadbany wygląd. A wszystko to za pomocą jednego genialnego narzędzia Starlyf 2 in 1 Hedger, które jest jeszcze wygodniejsze oraz ultra wydajne i będzie służyć przez lata.

Szybko i
bezpiecznie

Nożyce do żywopłotu Starlyf Hedgar 2 w 1 są o wiele dokładniejsze i wygodniejsze w użyciu niż nożyce żyłkowe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby natychmiast włączyć zasilanie i rozpocząć strzyżenie lub przycinanie krzewów i żywopłotów.

Urządzenie ma ochronę w postaci blokady przycisku bezpieczeństwa i konstrukcji klucza bezpieczeństwa. Jest wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa, który zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Wyłącznik awaryjny Deadman zapewnia bezpieczną pracę i ochronę użytkownika.

Szczegóły produktu

HND0437

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Konstrukcja z 2 trybami przycinania.
Poziom ciśnienia akustycznego (LPA): 74,9 dB (A).
Poziom mocy akustycznej (LWA): 84,6 dB (A).
Wibracje: 2,845 m/s².
Funkcje: Długość cięcia nożyc do żywopłotu 12 cm.
Szerokość cięcia nożyc do trawy 7,6 cm.
Wbudowany akumulator: Akumulator 3,6 V.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.