DR.OETKER Pierścień do cięcia ciasta 26-28x8 cm

Obręcz do warstwowego cięcia ciasta marki DR.OETKER wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób potniesz ciasto na 8 równych krążków. Obręcz posiada regulowaną średnicę oraz klamrę zamykającą.


Pierścień do cięcia ciasta 2628x8 cm

Model: D1913

149,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Pierścień do cięcia ciasta 26-28x8 cm

Obręcz do krojenia wielowarstwowego ciasta 26-28 cm Dr. Oetker, Obręcz do łatwego i precyzyjnego dzielenia biszkoptu na równe części (kolor: srebrny). Równomierne cięcie spodu ciasta może wydawać się trudne, jednak nie jest to kłopot kiedy w swojej kuchni posiadasz obręcz do wielowarstwowego cięcia biszkoptów od Dr. Oetker.

Przyrząd wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podzieli spód aż na 8 równych kawałków, a dodatkowo zrobi to niezwykle precyzyjnie. Dzięki takim narzędziom Twoje wypieki będą prezentować się jak te z profesjonalnych cukierni. Po ukończonej pracy włóż obręcz do zmywarki.

Cechy:

  • materiał: stal nierdzewna
  • wymiary: Ø26-28x8 cm
  • dzięki stabilnej obręczy pokroisz tort równomiernie

Szczegóły produktu

D1913

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: Dzięki niej w szybki i łatwy sposób potniesz ciasto na 8 równych krążków
Obręcz posiada regulowaną średnicę oraz klamrę zamykającą.
Wykonanie: stal nierdzewna
Wymiary: 26-28x8 cm
Rodzaj formy: do ciasta
okrągła
tortownica

Szybkie porównanie

Produkt
DR.OETKER Pierścień do cięcia ciasta 26-28x8 cm Pierścień do cięcia ciasta 2628x8 cm ZENKER Obręcz do warstwowego krojenia ciasta, z nożem cukierniczym Obręcz do warstwowego krojenia ciasta, z nożem cukierniczym GEFU Zestaw form FORMIDABLE, 10 elementów  Zestaw form FORMIDABLE, 10 elementów
Dostępność
Cena
149,99 zł
149,99 zł
169,99 zł
Opis

Obręcz do warstwowego cięcia ciasta marki DR.OETKER wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób potniesz ciasto na 8 równych krążków. Obręcz posiada regulowaną średnicę oraz klamrę zamykającą.

Obręcz do warstwowego krojenia ciasta od niemieckiej marki ZENKER. Wykonana ze stali nierdzewnej szybko i sprawnie pozwoli Ci na pokrojenie kawałków ciasta na jednolite części. W obręczy zmieszczą się biszkopty o średnicy 26 lub 28 cm. Nóż cukierniczy w zestawie.

Zestaw form FORMIDABLE, 10 elementów

Formy o trzech różnych rozmiarach służą do przycinania szerokiej gamy produktów spożywczych: przystawki, dania główne, desery. Dzięki prasce o trzech różnych rozmiarach jedzenie jest  formowane do pożądanego  kształtu.

Skład zestawu:
2 formy- średnica 4 cm, wysokość 3 cm,
2 formy- średnica 6 cm, wysokość 4 cm,
2 formy- średnica 8 cm, wysokość 5 cm,
3 praski,
1 uchwyt

- wysokiej jakości stal nierdzewna,
- produkt nadaje się do mycia w zmywarce,
- 5- letnia gwarancja

Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Dodatkowe informacje
Obręcz posiada regulowaną średnicę oraz klamrę zamykającą. odpowiednia do tortownic o średnicy Ø26cm i Ø28cm 10 elementów ,dzięki prasce o trzech różnych rozmiarach jedzenie jest  formowane do pożądanego  kształtu,5- letnia gwarancja,
Wykonanie
stal nierdzewna stal nierdzewna
Wymiary
26-28x8 cm długość ostrza 29,5 cm 2 formy- średnica 4 cm, wysokość 3 cm,2 formy- średnica 6 cm, wysokość 4 cm,2 formy- średnica 8 cm, wysokość 5 cm
W zestawie
nóż piekarski
Funkcje
do ciasta
Czas stopera [min]
N/A
Rodzaj formy
okrągła

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.