Podejrzane odgłosy na zewnątrz? Nawet przy świetle nie widać, co się dzieje. Przed domem i w okolicy jest zbyt ciemno, bo zwykłe światło jest za słabe. Jak poprawić bezpieczeństwo wokół domu i czuć się pewniej? Przedstawiamy Panta Safe Light - nową, rewolucyjną lampę bezpieczeństwa z czujnikiem ruchu i ultra jasnymi diodami LED.

Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa

Model: M19175

139,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Światło bezpieczeństwa

Lampa Panta Safe Light oświetli nawet cały dom. Zapewnia aż 25 m² najjaśniejszego światła, więc każdy intruz stanie się widoczny. Nareszcie można poczuć się bezpiecznym. Ponadto kiedy wracamy do domu, Panta Safe Light włączy się automatycznie. Nie potrzeba dodatkowego oświetlenie zewnętrznego, które cały czas się świeci.

  Oszczędzanie energii

  Lampa bezpieczeństwa Panta Safe Light jest ekstremalnie energooszczędna:

  1. Podwójne, energooszczędne diody LED.
  2. Dzięki czujnikowi światła dziennego działa tylko wtedy, gdy jest ciemno. 
  3. Automatycznie wyłącza się po 20 sekundach.
  4. Włącza się nawet 3000 tys. razy na jednym zestawie baterii.
  5. Lampa LED na baterie jest wyjątkowo jasna.

  Lampa zewnętrzna i wewnętrzna

  Lampa Panta Safe Light jest idealna na zewnątrz i do wewnątrz. Sprawdzi się gdy ktoś po ciemku zapuka do drzwi albo na tarasie. Na podjeździe, w garażu, w piwnicy, w domku gospodarczym czy w ciemnej szafie. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy światła. Dzięki temu, że lampa bezpieczeństwa obraca się o 360°, można ją skierować w dół lub w górę, w lewo lub w prawo.

  Praktyczna lampa bezpieczeństwa

  Panta Safe Light ma niezwykły, zintegrowany czujnik ruchu o zasięgu ponad 10 metrów. Gdy zostanie aktywowany, diody zaświecą się na czas 20 sekund i wszystko jest jasno oświetlone, nie czym w dzień. Pomieszczenia czy teren przed domem stają się natychmiast jasne. Czujnik światła dziennego sprawia, że Panta Safe Light nie zaświeci się w ciągu dnia.

  Energooszczędna technologia LED różni się od zwykłych żarówek. Diody emitują mnóstwo jasnego światła, ale potrzebują bardzo mało energii. Diody LED mają aż 450 lumenów, widać je nawet z dużej odległości. Są super wydajne, co oznacza, że baterie wystarczają na bardzo długi czas.

  Szczegóły produktu

  M19175

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Panta Safe Light lampa bezpieczeństwa NOVEEN Radio przenośne Noveen Radio przenośne 5 W Handy Lux Slim Bright - lampka bezprzewodowa
  Dostępność
  Cena
  139,99 zł
  119,99 zł
  119,99 zł
  Dodatkowe informacje
  zasięg czujnika ruchu 2m
  Wyróżnione1
  Wbudowany czujnik ruchu!
  Wyróżnione2
  Wydajny akumulator litowy i jasność aż 90 lumenów!
  Wyróżnione3
  Prosty montaż
  Czujniki
  czujnik ruchu
  Typ baterii
  akumulator litowy 3,7 V 900mAh
  Materiał
  tworzywo sztuczne

  Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.