Termowentylator elektryczny Vintage, zielony

Termowentylator elektryczny z linii Vintage, moc 2000/1000 W, funkcje grzania i chłodzenia, termiczny wyłącznik bezpieczeństwa, metalowa kostrukcja z chromowanymi elementami, metalowa siatka ochronna, pokrętło regulacji, sygnalizacja LED, schowek na kabel.


Termowentylator elektryczny Vintage, zielony

Model: A808/04

239,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Grzałka spiralna - prosta budowa

Elementem grzewczym jest drug zwinięty w spiralę. Rozgrzewa się dzięki przepływowi prądu elektrycznego. Tego rodzaju element grzewczy szybko się nagrzewa oraz szybko wytraca temperaturę. Utrzymanie jednakowej temperatury wymaga większej ilości prądu elektrycznego.

Idealna temperatura dla ciebie

Termowentylator wyposażony jest w termostat, dzięki któremu możemy ustawić urządzenie pod swoje preferencje. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nagrzać pomieszczenie stosując wyższą temperaturę na początku, a następnie ją utrzymać na danym poziomie. Urządzenie może być stosowane w danym zakresie temperaturowym przewidzianym przez producenta.

Regulacja mocy - co nam daje?

Regulacja mocy pozwala dostosować ustawienia termowentylatora do Twoich bieżących potrzeb. Nie zawsze potrzebujemy maksymalnej temperatury termowentylatora – czasami wystarczy mniejsza moc, aby lekko ogrzać pomieszczenie. Jest to jednocześnie funkcja, która pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze na dodatkowym ogrzewaniu.

Przydatny także latem

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję zimnego nawiewu, dzięki czemu spełnia również rolę wentylatora, co jest przydatne w upalne dni. Termowentylator dzięki tej funkcji sprawdzaja się jako dwa osobne urządzenia w jednym. Ogrzejemy lub ochłodzimy powietrze w danym pomieszczeniu, co nie będzie skutkowało koniecznością zakupienia kolejnego urządzenia.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zabezpieczenie przed przegrzaniem zabezpiecza nasze urządzenie przed uszkodzeniem. Kiedy element grzewczy osiągnie za wysoką temperaturę, nastąpi automatyczne wyłączenie termowentylatora. Termowentylator wróci do pracy po ochłodzeniu się tego elementu.

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa wyłącza urządzenie w momencie jego przewrócenia. To ważna funkcja jeśli masz w domu małe dzieci lub zwierzęta domowe.

Szczegóły produktu

A808/04

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Lampka gotowości
Moc [W]: 1000 W
Wymiary: 31,5 x 13,5 x 27,5
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK
Regulacja temperatury: TAK
Termostat: tak

Specyficzne kody

EAN13
8003705119147

Szybkie porównanie

Produkt
Termowentylator elektryczny Vintage, zielony Termowentylator elektryczny Vintage, zielony Kurtyna grzewcza z pilotem HC1500 LED
Dostępność
Cena
239,99 zł
249,99 zł
Dodatkowe informacje
Lampka gotowości wyświetlacz LED
Wykonanie
ceramiczny element grzejny PTC
Moc [W]
1000 W 1000 W / 2000 W
Zasilanie
sieciowe
Wymiary
31,5 x 13,5 x 27,5 45x11x18,5 cm
W zestawie
pilot
Pojemność [l]
N/A
Maks. obciążenie
N/A
Funkcje
zapewnia pionowy strumień powietrza (do wyboru: zimne, ciepłe, gorące) przy wejściach do mniejszych pomieszczeń
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK
Regulacja temperatury
TAK
Termostat
tak
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Magda
rating
2021-10-25
5
Polecam produkt
Do dogrzania małych przestrzeni idealny i wygląda bardzo ladnie :-)