Salad Box Ellipse Nordic Blue
Nowoczesny i praktyczny pojemnik na sałatki i inne posiłki holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim mamom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki.

Salad Box Ellipse Nordic Blue

Model: M22214

89,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Nowoczesny i praktyczny pojemnik na sałatki i inne posiłki holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim mamom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Saladbox jest bardzo pojemny, posiada szczelną pokrywę i składa się z 3 części: - pojemnik dolny 1300ml idealny na większą porcję sałatki, jogurtu - pojemnik górny 600ml na sztućce, pojemniczek na sos czy musli - pojemniczek na sos 50ml Saladbox nadaje się do mycia w zmywarce i przechowywania w lodówce, natomiast nie można używać go w mikrofalówkach. Wszystkie produkty Mepal wolne są od BPA oraz wykonane z matariałów nieszkodliwych dla zdrowia. Wyprodukowano w Holandii.

Szczegóły produktu

M22214

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: Tworzywo sztuczne TPE
Kolor: błekitny
Pojemność [ml]: 1900 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Specyficzne kody

EAN13
8711269999654

Szybkie porównanie

Produkt
Salad Box Ellipse Nordic Blue Salad Box Ellipse Nordic Blue Lunchpot Ellipse Nordic Denim Lunchpot Ellipse Nordic Denim Lunchpot Ellipse Nordic Green Lunchpot Ellipse Nordic Green
Dostępność
Cena
89,99 zł
74,99 zł
74,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne TPE Tworzywo sztuczne PP Tworzywo sztuczne PP
Kolor
błekitny granatowy turkusowy
Pojemność [ml]
1900 ml 700 ml 700 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE TAK TAK

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.