ALCOFIND Alkomat PRO X-5

PRO X-5 to doskonały wybór w klasie alkomatów dla wymagających osób oraz dla firm. Szybko i sprawnie mierzy alkohol w wydychanym powietrzu w zakresie od 0 do 5‰. To jeden z najchętniej kupowanych alkomatów na polskim rynku.


Alkomat PRO X5

Model: PROX5

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

PRO X-5 to jeden z najbardziej popularnych modeli alkomatów z serii PRO X. Zaprojektowana w duchu praktycznego minimalizmu obudowa kryje innowacyjne rozwiązania z zakresu detekcji alkoholu. Zaawansowany sensor elektrochemiczny generacji PRO X odpowiada za dużą precyzję pomiarów i długą żywotność urządzenia. Stronę wizualną uzupełniono o podświetlany ustnik i czytelny cyfrowy wyświetlacz. Nowatorskie funkcje zastosowane w alkomacie to, m.in.: pamięć 10 ostatnich wyników oraz odliczanie czasu do następnej kalibracji.

Wysoka precyzja

Tak jak alkomaty policyjne PRO X-5 wyposażony jest w dokładny i bardzo czuły platynowy czujnik elektrochemiczny. Wynik badania trzeźwości prezentowany jest na czytelnym wyświetlaczu. Urządzenie ma pamięć 10 pomiarów. Także samo zlicza liczbę pomiarów pilnując terminowej kalibracji urządzenia.

Gotowy do użycia

Alkomat został skalibrowany przed zapakowaniem. Dzięki temu gotowy jest do użytkowania zaraz po wyjęciu go z pudełka. Do alkomatu dodane są 2 higieniczne ustniki wielokrotnego użytku dzięki czemu z urządzenia korzystać może wiele osób.

Cechy:

  • wskazania: 0,00~5,00‰

Wybór alkomatu AlcoFind to gwarancja wysokiej jakości

Zastosowane w alkomatach innowacyjne rozwiązania oraz dobór odpowiednich elementów pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów. Alkomat elektrochemiczny ALCOFIND to gwarancja wytrzymałości, niezawodności, bezawaryjności oraz dokładności wskazań przeprowadzanych pomiarów. Pozwala to na wykorzystywanie ich przez wiele lat – przy zadbania o regularną kalibrację. Ponadto przy zakupie alkomatów AlcoFind klienci uzyskują 10 lat gwarancji na urządzenie oraz 3 lata gwarancji na sensor elektrochemiczny.

Szczegóły produktu

PROX5

Specyfikacja

Waga netto: 85 g z bateriami
Dodatkowe informacje: 10 lat gwarancji na urządzenie od producenta
Zasilanie: dwie baterie alkaliczne AAA (w zestawie)
Wymiary: 47 x 108 x 17 mm
Dokładność pomiaru: +/- 0,05‰ przy 1,0‰ w 25ºC
Temperatura pracy [C]: 5 ~ 40ºC
Sensor: elektrochemiczny PRO X+
Typ: Alkomat
Czas rozgrzania: W ciągu 15 sekund przy 0,50g/l (‰). Czas przygotowania do pracy może się zmieniać w zależności od stężenia alkoholu w poprzednim pomiarze.
Kalibracja: co 12 miesięcy lub co 500 pomiarów

Szybkie porównanie

Produkt
ALCOFIND Alkomat PRO X-5 Alkomat PRO X5 Radiobudzik MUSE M-196 DBT DAB+ Czarny Radiobudzik MUSE M-196 DBT DAB+ Czarny Gramofon Roadstar TTR-9645EBT Gramofon Roadstar TTR-9645EBT
Dostępność
Cena
399,99 zł
379,99 zł
379,99 zł
Opis

PRO X-5 to doskonały wybór w klasie alkomatów dla wymagających osób oraz dla firm. Szybko i sprawnie mierzy alkohol w wydychanym powietrzu w zakresie od 0 do 5‰. To jeden z najchętniej kupowanych alkomatów na polskim rynku.

Wszechstronny, piękny, designerski radiobudzik w czarnej, drewnianej wersji z wyświetlaczem Jumbo, DAB +, Bluetooth i funkcją ładowania USB. Dzięki bardzo dużemu przyciemnianemu wyświetlaczowi LED nie możesz przegapić czasu. Ponadto możliwe jest przesyłanie strumieniowe muzyki do Muse M-196DBT za pośrednictwem funkcji bluetooth. Wyposażony również w podwójny alarm, budzenie przez radio lub brzęczyk, funkcję uśpienia, drzemki i NAP.

Gramofon ROADSTAR TTR-9645EBT to stylowy odtwarzacz płyt winylowych z wbudowanym analogowym radiowym tunerem FM, odtwarzaczem plików MP3 z dysków USB oraz funkcją Bluetooth. ROADSTAR TTR-9645EBT posiada wbudowane głośniki stereo, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do dodatkowego zestawu audio.
Waga netto
85 g z bateriami 0,84 kg 1,8 kg
Dodatkowe informacje
10 lat gwarancji na urządzenie od producenta
Wyróżnione1
Wysoka precyzja
Wyróżnione2
Gotowy do użycia do razu po zakupie
Wyróżnione3
Gotowy do pracy w 15 sekund
Zasilanie
dwie baterie alkaliczne AAA (w zestawie)
Wymiary
47 x 108 x 17 mm 22,5 x 8,5 x 10 cm 53,64 x 31,14 x 18,27 cm
Dokładność pomiaru
+/- 0,05‰ przy 1,0‰ w 25ºC
Kolor
czarny czarny
Temperatura pracy [C]
5 ~ 40ºC
Sensor
elektrochemiczny PRO X+
Łączność
AUX-in, Wejście na słuchawki Bluetooth, AUX-in, USB
Typ
Alkomat
Czas rozgrzania
W ciągu 15 sekund przy 0,50g/l (‰). Czas przygotowania do pracy może się zmieniać w zależności od stężenia alkoholu w poprzednim pomiarze.
Kalibracja
co 12 miesięcy lub co 500 pomiarów
Alarm
TAK NIE
Regulacja barwy dźwięku
NIE NIE
Wbudowany zegar
TAK NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!