• -14,00 zł
  • Zniżka 14,00 zł
Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo

Ze względu na krótkie serie produktu, wzory wysyłane są losowo, maseczki są produktami higienicznymi i zwroty nie są przyjmowane

Estetyczna 2-warstwowa maseczka na twarz wykonana ze 100% bawełny wysokiej jakości. Maseczka bawełniana Grace umożliwia dopasowanie do kształtu twarzy, dzięki swojej harmonijkowej konstrukcji. Zasłania nos, usta i brodę, dając poczucie bezpieczeństwa. Mocowanie na gumkę zapewnia komfortowe noszenie.

Maseczka bawełniana, wielokrotnego użytku

100% bawełna wysokiej jakości

2 warstwy tkaniny dla zwiększonej bariery

Wewnętrzna kieszeń na filtr

Można ją prasować i prać w 60°C

Tylko teraz -14 zł rabatu

Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo

Model: GRACE

Cena regularna 29,99 zł 15,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Maseczka bawełniana wysokiej jakości w kształcie prostokąta ze specjalną kieszonką na filtr i wygodnym mocowaniem na gumkę. Harmonijkowa budowa maseczki na twarz Grace zapewnia dopasowanie do kształtu twarzy. Zakrywa nos, usta i brodę. Dzięki swojej konstrukcji, maseczka bawełniana Grace będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Przemyślane mocowanie sprawia, że maseczka na twarz pozostaje na swoim miejscu, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Specjalna kieszeń umożliwia dodanie filtra. Maseczka bawełniana Grace jest 2-warstwowa, co znacząco zwiększa barierę. Maseczki są produktami higienicznymi zwroty nie będą przyjmowane. 

Jak dbać o maseczkę bawełnianą?

Maseczka bawełniana Grace jest wielokrotnego użytku. Można ją prać w 60°C. Połączenie takiej wysokiej temperatury i detergentu likwiduje drobnoustroje – wirusy, bakterie i roztocza. Maseczkę na twarz Grace można prasować, również za pomocą pary. Prawidłowo używana zapewnia poczucie bezpieczeństwa i posłuży przez długi okres, z zachowaniem kształtu i koloru.

Maseczka bawełniana Grace została wyprodukowana w Polsce przez producenta koszul Emmanuel Berg. Firma udostępniła swoje linie produkcyjne na potrzeby produkcji maseczek na twarz, a także wspiera pomorskie ośrodki ochrony zdrowia w formie uszytych i podarowanych maseczek bawełnianych.

Dodatkowe Informacje

✅ Rozmiar maseczki: 18 cm x 10 cm

✅ Zalecamy wypranie przed użyciem

✅ Maseczki są dostępne w różnych kolorach, wysyłanych losowo

✅ Produkt higieniczny zwroty nie są przyjmowane. 

Szczegóły produktu

GRACE

Szybkie porównanie

Produkt
Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo Maseczki ochronne Emanuel Berg 3 sztuki Maseczki ochronne Emanuel Berg 3 sztuki
Dostępność
Cena
29,99 zł 15,99 zł
39,90 zł
Nie ma cech do porównania.
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
ok
rating
2020-10-28
5
ok
ok