Lista produktów wg marki Salter

Salter

Brytyjska firma Salter została założona w 1760 roku przez Richarda Saltera w Bilston w Anglii. Jest jedną z najstarszych marek konsumenckich w zakresie produkcji artykułów gospodarstwa domowego w Wielkiej Brytanii oraz liderem na rynku wag kuchennych i łazienkowych. Warto przy tym zaznaczyć, że to właśnie Salter wynalazł mechaniczną wagę kuchenną. Pierwotnie była to firma rodzinna, przekazywana z pokolenia na pokolenie, i zbudowana na rodzinnych wartościach. Jak dziś podkreśla Salter, marka jest dumna z ponad 260 lat dzielenia się swoimi innowacjami oraz rolą odegraną w życiu swoich klientów. Rodzinna firma Salter swoją podróż rozpoczęła od produkcji sprężyn. Dziś to numer jeden w zakresie wag kuchennych i łazienkowych, do których stopniowo dołączyła także szeroka gama urządzeń kuchennych oraz naczyń do gotowania i pieczenia, jak również urządzeń do ochrony zdrowia.

Dziedzictwo i innowacyjność

Odpowiadając na potrzeby oraz dostosowując się do zmieniającego się rynku, marka stara się ułatwiać życie swoim klientom oferując coś dla każdego domu. Salter to ponad 260 lat dokładności i precyzji, a dzięki takiemu dziedzictwu jest synonimem świetnego brytyjskiego wzornictwa oraz produkcji wysokiej jakości, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. Marka cieszy się niesłabnącym zaufaniem i lojalnością klientów od samego początku działalności. Zyskała je dzięki zaangażowaniu w projektowanie oraz wytwarzanie produktów wpływających na poprawę codziennej jakości życia. Zespół projektantów bierze pod uwagę to, jak dokładnie powinna funkcjonować kuchnia. Dzisiejsza oferta Salter to wysokiej jakości produkty do kuchni, z uwzględnieniem najnowszych trendów kuchennych. To połączenie dobrego wykonania z wygodą, jaką oferuje nowoczesna technologia. Od ergonomicznych projektów, po nieprzywierające powłoki. Salter dostarcza swoim klientom wszystko, co ułatwia przygotowanie jedzenia i tworzy komfort. Produkty są zaprojektowane z nastawieniem na długie użytkowanie, a urządzenia elektryczne na energooszczędność.

Wagi kuchenne i wagi do żywności Salter

Wagi kuchenne są niezbędne do odmierzania składników podczas gotowania i udanego przygotowania posiłków. Salter oferuje różne rodzaje, typy i rozmiary, tak aby dopasować je jak najlepiej do indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę dokładność pomiaru, pojemność wagową oraz rozmiar. Od precyzyjnych wag kieszonkowych, przez tradycyjne wagi mechaniczne, po wagi cyfrowe z zaawansowanymi funkcjami. Te drugie do pomiaru wykorzystują system sprężynowy, i mają duże, czytelne tarcze oraz igły wskazujące. Kuchenne wagi cyfrowe Salter oferują szerszy zakres poziomów dokładności i pojemności wagowej. Zapewniają również takie funkcje jak tarowanie, automatyczne wyłączanie czy jednostki miary. Są dokładne i nadają się do ważenia składników suchych, mokrych, płynów oraz innych rzeczy. Niektóre wagi Salter pozwalają precyzyjnie ważyć nawet najmniejsze składniki. Innie są przeznaczone do użytku z takimi przedmiotami kuchennymi jak choćby miski. To szeroki wybór wag kuchennych w różnych kolorach, wzorach i specyfikacjach, które świetnie pasują do każdego domu.

Wagi łazienkowe Salter

Wagi łazienkowe są wykorzystywane do monitorowania swojego zdrowia, wagi czy postępów fitness. Mechaniczne lub inteligentne wagi cyfrowe Salter można dopasować do każdej łazienki, są dostępne w wielu kolorach, wzorach i specyfikacjach. Przy wyborze warto rozważyć dokładność pomiaru, pojemność wagi oraz konkretne, także zaawansowane funkcje, w tym z odczytami dla sportowców i z opcją Bluetooth oraz ładowaniem przez USB.