Waga-deska kuchenna 2w1 z funkcją Aquatronic

2 w 1 Elektroniczna waga/deska kuchenna 15 kg SALTER


Waga-deska kuchenna 2w1 z funkcją Aquatronic

Model: S1079WHDR

149,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Salter Max Chopping Board Scale łączy w sobie dwa niezbędne akcesoria kuchenne, wagę kuchenną i deskę do krojenia.

To udoskonalone urządzenie usprawnia proces przygotowywania żywności i umożliwia jednoczesne siekanie i ważenie. Waga może ważyć przedmioty o masie do 15 kg, więc jest to idealny rozmiar do odmierzania składników w robocie kuchennym i dużych miskach do mieszania. Możesz nawet odmierzać bezpośrednio do rondla lub na powierzchni platformy, aby zaoszczędzić czas i ograniczyć zmywanie lub zmienić jednostki miary resetując wagę za pomocą bocznych przycisków. Ta cyfrowa waga, będąca fantastycznym zamiennikiem miarki, ma wyjątkową funkcję Aquatronic, która bez wysiłku odmierzy płyny.

Max Scale może służyć również jako deska do krojenia, dzięki czemu możesz siekać składniki bezpośrednio na platformie bez konieczności kupowania oddzielnej deski. Te wagi są dodatkiem do kuchni i z pewnością przyciągną uwagę swoją elegancką powierzchnią i wielofunkcyjnością. Wagę należy czyścić wyłącznie wilgotną ściereczką. Nie zanurzaj w wodzie ani nie używaj chemicznych/ściernych środków czyszczących.

Pudełko zawiera 1 x waga kuchenna Salter

Z łatwością odmierz składniki do imponującej maksymalnej pojemności 15 kg dzięki elektronicznej wadze kuchennej Max firmy Salter. Wyposażony w funkcję dodawania i ważenia, po prostu ustaw wagę na zero i dodaj składniki do miski, oszczędzając czas na zmywaniu. Dzięki bardzo dużej szklanej platformie z lustrzanym wykończeniem, waga ma smukłą konstrukcję, która zapewnia schludne i łatwe przechowywanie.

Szczegóły produktu

S1079WHDR

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: funkcja Aquatronic
Dokładność pomiaru: 1 g
Jednostki wagowe: kg, lb, ml, oz
Kolor: biały
Rodzaj: waga/deska kuchenna

Specyficzne kody

EAN13
5010777141702

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.